Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Strategia RSI – zobacz szkolenie i wygraj „transakcję bez ryzyka”


Dzisiaj o godzinie 10:30 poznaliśmy rezultaty brytyjskiego CPI. Jak spodziewał się rynek okazały się niskie, co doprowadziło do kolejnej deprecjacji GBP na danych. Dodając do tego niepewność związaną z majowymi wyborami parlamentarnymi perspektywa ruchów na funcie szterlingu w najbliższym czasie na pewno nie napawa optymizmem.

Kolejna dawka istotnych odczytów dopiero o 14:30 – standardowo z Ameryki. Dzisiaj poznamy rezultaty sprzedaży detalicznej za miniony miesiąc. Po bardzo słabych odczytach NFP będzie to istotna informacja dla inwestorów. Musimy bowiem pamiętać, że wydatki konsumentów odpowiadają praktycznie za większość krajowej aktywności gospodarczej.

Środowa sesja upłynie natomiast pod hasłem dwóch banków centralnych – ECB i BoC, gdzie ten pierwszy ogrywa oczywiście zdecydowanie istotniejszą rolę. Inwestorzy nie spodziewają się żadnych niespodzianek ze strony Mario Draghi’ego i spółki. Oddziaływanie na rynek powinno być więc silnie ograniczone.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: USD, JPY

SŁABE: GBP, CAD, NZD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

CAD/JPY – sygnały odwrotu

NZD/USD – możliwy powrót do ważnego wsparcia

SREBRO – bardzo czytelny wykres

AUD/USD (H4) ponownie znalazło się przy strefie wsparcia 0.7559. Do tej pory dwukrotnie poziom ten zapewniał silne około 170-pipsowe odbicie w przeciągu kilku następnych sesji. Jeżeli teraz liczymy na realizację podobnego scenariusza to warto rozważyć dojście do lokalnych szczytów i poziomu R/S 0.7730.

AUDUSDH4 14.10

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here