Naga MarketsKońcówka poprzedniego tygodnia oraz początek obecnego przynoszą mocne spadki na rynku akcji. S&P500 wczoraj spadł o 1.65% przełamując kolejny poziom wsparcia. Jeszcze w ubiegłym tygodniu można było pokusić się o prowzrostowe prognozy, gdy byki broniły wsparcia w okolicach 1930 pkt. Jednak po mocnej przecenienie w czwartek i w piątek i przełamaniu wspomnianego wsparcia powinna zapalić się lampka ostrzegawcza. Ponadto w czwartek na wykresie wyrysowała się formacja objęcia bessy. Kolejnym mocnym sygnałem była wczorajsza sesja i przełamanie wsparcia w okolicach 1900 pkt. Nie można pominąć również faktu przełamania kolejnej linii trendu wzrostowego. Wszystko wskazuje na to, że najbliższe sesje zapowiadają się niedźwiedzie. Zobaczymy czy już dzisiaj uda się sforsować kolejny ważny poziom 1850 pkt. Potem już droga prowadzi do okrągłych 1800 pkt.

 ????????????????????????????????????????????

Z pewnością zapowiedzi zakończenia programu QE3 oraz podwyżek stóp procentowych wspomagają prospadkowe nastroje. Poza tym w końcu musiała nadejść korekta po długim okresie hossy, a powyższe argumenty są doskonałym pretekstem do jej rozpoczęcia.

Admiral-Markets-LogoPromocja – Tylko we wrześniu dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl.

Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo. Wystarczy, że wypełnisz formularz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here