Naga MarketsRynek kryptowalut na przestrzeni ostatniego roku osuwał się na wielomiesięczne minima, a Bitcoin – najstarszy z cyfrowych aktywów – konsoliduje w okolicach historycznych dołków. Dom Maklerski TMS Brokers przygotował darmowy raport dotyczący obecnej przeceny, pokazując jak wykorzystać obecne ruchy do zyskownych inwestycji.


Bitcoin i kryptowaluty tracą – jak wykorzystać to w tradingu?

Z raportu TMS Brokers dowiesz się między innymi:

  • Co kreowało notowania na rynku kryptowalut w ostatnim miesiącu?
  • Jakie były najważniejsze wydarzenia na rynku kryptowalut?
  • Co dalej z Bitcoinem, Ripplem, Ethereum i Litecoinem?

„Kurs Bitcoina prawie w 80 procentach zniósł grudniowe zwyżki. Z dnia na dzień zmienność na głównej parze walutowej gasła i obecnie znajduje się na poziomie z listopada 2018 roku. Zatem jest duże prawdopodobieństwo, że niebawem dojdzie do jej „wybuchu” co wiąże się z kolejnymi okazjami tradingowymi” – informuje Łukasz Zembik, manager ds. rynku OTC w TMS Brokers i autor raportu kryptowalutowego. „Z całą pewnością możemy jednak powiedzieć, że do „wybuchu” zmienności powinno dojść niebawem, świadczy o tym chociażby fakt, że wskaźnik ATR (Average True Range) jest na poziomach obserwowanych na początku listopada ubiegłego roku”

POBIERZ RAPORT KRYPTOWALUTOWY TMS BROKERS

Przykładowa strona raportu TMS

W Styczniu minęło 10 lat od momentu wydobycia słynnego bloku 0. Jego nazwa to Genesis. Słowo to tłumaczy się jako pierwszy lub początek. Jest on symbolem początku kryptowalutowego świata. 3 stycznia 2009 roku zostało wykopanych 50 bitcoinów. Do dnia dzisiejszego nie znaleziono odpowiedzi na pytanie kim jest Satoshi Nakamoto – twórca Genesis.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here