Naga MarketsOpłaty za transakcje Bitcoin (BTC) spadły poniżej tych z Bitcoin Cash (BCH), co oznacza podważenie zalety alternatywnego forka. Dane z różnych źródeł potwierdzają, w środę nastąpiła zmiana na pozycji lidera a opłaty BTC spadają do poziomów nie widzianych od 6 miesięcy.


Spadek z najwyższego poziomu 34 dolarów opłaty do ok 0,8 dolara jest ogromny (97%), a zwolennicy Bitcoin Cash od dawna wskazywali to jako jedną z głównych zalet forka nad oryginalną siecią Bitcoin. BCH był zaprojektowany do tego by osiągnąć to co w BTC było niemożliwe.

“Jeśli masz dwie wersje Bitcoin, jedna jest powolna, droga i niewiarygodna (Bitcoin SegWit), oraz inną wersję Bitcoin, która jest superszybka, niezawodna i tania, to decyzja jest prosta” – mówił niedawno znany propagator BCH, Roger Ver.

W tym miesiącu SegWit otrzymał pełne wsparcie dając zwiększoną przepustowość i szybkie transakcje a duże giełdy jak Coinbase i Bitfinex będą wspierać tę technologię. Również sieć Lighting Network osiągnęła znaczny poziom adopcji od jej pierwszego wydania 2 miesiące temu.

W ubiegłym tygodniu komputerowy gigant Microsoft opowiedział się za siecią Lighting Network.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here