Naga Markets

Prowadzisz JDG, jesteś freelancerem? Revolut ma dla Ciebie nowe konto!Revolut wprowadził dedykowane konto firmowe do zarządzania dochodami, płatnościami i wydatkami dla freelancerów, osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, oraz samozatrudnionych.

  • Revolut Pro zadebiutował 21 września 2022 roku w ośmiu europejskich krajach, w tym w Polsce
  • Konto dla przedsiębiorców ma być darmowe i na zachętę oferuje 1% cashbacku za płatności dokonywane karta
  • Korzystanie z aplikacji ma być bezterminowo bezpłatne, co dotyczy się również konta walutowego

Revolut Pro to propozycja dla przedsiębiorców i freelancerów

Znajdujący się w aplikacji detalicznej Revolut, rachunek Revolut Pro zostanie początkowo uruchomiony w Wielkiej Brytanii i siedmiu innych krajach europejskich – w tym w Polsce! –  zapewniając darmowe konto bez opłat miesięcznych i bez wymagań dotyczących depozytu lub salda.Konto można założyć w mniej niż dwie minuty w aplikacji Revolut i oferuje kartę debetową z jednoprocentowym cashbackiem. Umożliwia również użytkownikom wysyłanie przelewów lub płatności natychmiastowych do banków zewnętrznych, a także innych kont Revolut.

Ponadto konto oferuje płatności wielowalutowe kartą fizyczną lub wirtualną, Google Pay i Apple Pay, a także przekazy pieniężne. Użytkownicy mogą natychmiast przyjmować płatności osobiście za pomocą Revolut Reader lub online za pomocą kodów QR, linków do płatności. Aplikacja pozwoli również generować profesjonalne faktury.

– Gwałtowny wzrost liczby osób pracujących na zlecenie, artystów, blogerów i tym podobnych, obok bardziej tradycyjnych zawodów indywidualnych, takich jak prywatni nauczyciele, dostawcy usług i sprzedawcy, spowodował powstanie zapotrzebowania na lepsze sposoby zarządzania dochodami i wydatkami dla osób pracujących nad własnymi projektami, czy to w pełnym czy niepełnym wymiarze czasu – komentowała Maria Marti Garcia, właścicielka produktu Revolut Pro.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here