Naga MarketsW połowie lutego portal Comparic.pl informował, że przedsiębiorstwo technologii finansowej (fintech) z siedzibą w Gdańsku, PFSOFT, rozpoczęło zamknięte beta-testy swojej flagowej platformy Protrader przystosowanej do systemów operacyjnych macOS. Obecnie narzędzie dostępne jest w otwartych testach, dając użytkownikom możliwość otwarcia rachunku demo.


Pobierz Protradera bezpośrednio z App Store

Po ponad dwóch miesiącach prac nad zamkniętą betą, kolejna edycja oprogramowania dla systemów macOS trafiła do App Store – dzięki temu każdy zainteresowany trader może założyć rachunek demonstracyjny i osobiście przetestować możliwości oraz optymalizację platformy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Od wypuszczenia pierwszych wersji testowych, zespół PFSOFT dodał do aplikacji szereg kolejnych usprawnień doskonale znanych użytkownikom Windowsa. Dzięki temu Protrader pozwala na handel w oparciu o wiele klas aktywów (FX, CFD, kontrakty futures, akcje, spread betting, ETF oraz obligacje). Oprócz tego platforma oferuje:

  • Głębia rynkowa,
  • Czas & Sprzedaż,
  • 7 rodzajów wykresów,
  • Lista obserwowanych instrumentów,
  • Trading bezpośrednio z poziomu wykresu (tak zwany visual trading),
  • Szybkie zarządzanie pozycją oraz zleceniami.

Ostatecznie, wersja dla macOS ma oferować dokładnie tę samą funkcjonalność co terminale dostosowane do systemu Windows, wliczając w to narzędzia MAM, zarządzanie funduszami oraz usługę option master.

Roman Nalivayko z PFSOFT twierdzi, że: „nasze badania pokazują dynamiczny wzrost liczby inwestorów korzystających z komputerów Mac. Do tej pory musieli jednak ograniczać się do półśrodków takich jak rozwiązania webowe, czy też aplikacje pisane w Javie. Wraz z nowym natywnym oprogramowaniem nic nie będzie ich już ograniczać. Jednocześnie brokerzy uzupełniający swoją ofertę o Protradera dla Mac’ów wyróżnią się z tłumu – nikt na rynku nie posiada bowiem zbliżonej oferty”

Osoby zainteresowane przetestowaniem platformy, mogą otworzyć rachunek demonstracyjny w tym miejscu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here