Naga MarketsPFSOFT producent platformy Protrader, ma przyjemność odsłonić nową stronę Protrader.com, której zadaniem jest spełniać rolę edukacyjną, a także służyć wszystkim inwestorom do wymiany doświadczeń.Strona Protrader.com została stworzona przez PFSOFT w celu ułatwienia komunikacji między inwestorami, którzy aktywnie korzystają z rozwiązań oferowanych przez platformę Protrader lub są zainteresowani dowiedzieć się więcej na temat platformy.


Adam Winiarczyk, Dyrektor ds. strategii w PFSOFT powiedział: „Otrzymujemy dużą ilość zgłoszeń od inwestorów, którzy są zainteresowani dowiedzieć się czegoś więcej na temat platformy Protrader. Odkąd PFSOFT jest dostawcą technologii B2B nasze zasoby dla inwestorów były ograniczone. Teraz jesteśmy dumni, że możemy zaoferować miejsce przeznaczone tylko na potrzeby inwestorów.”


Strona Protrader.com została podzielona na sekcję opisującą zalety i funkcjonalność platformy Protrader, sekcję praktyczną gdzie znaleźć można przydatne w inwestowaniu artykuły oraz forum dla inwestorów, na którym znajdują się między innymi informacje na temat brokerów oferujących platformę Protrader.
Ponadto na stronie znajdują się informacje na temat regionalnych mistrzostw inwestycyjnych CROSS TRADE organizowanych przez firmę PFSOFT razem z partnerami handlowymi.


Strona jest już dostępna dla osób chcących się zarejestrować i skorzystać z konta demonstracyjnego dającego możliwość przetestowania nowej platformy Protrader 3.


Zapraszamy na https://protrader.com/
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here