Naga MarketsWitam Państwa w kolejnym wydaniu „Protokołu giełdowego”. Przypominam, że protokół wydajemy raz w tygodniu (zazwyczaj we wtorki). Blok będzie systematycznie się rozrastał i będzie zawierał oprócz dzisiejszych badań, także wiele innych ciekawych rzeczy. Każda nowa część jaka będzie wprowadzana, zawsze będzie uprzednio dokładnie opisana.Dotychczas opisaliśmy badania:

– ZMIDEX – opis

– Kompas inwestycyjny – opis

– Analiza FFT czyli tzw. cykle Fouriera – opis

– Linia A/D – opis

———————

invest

Aktualne wskazanie FFT dla indeksu WIG20:

FFT przewiduje wzrost na WIG20 do poziomu poprzedniego, lokalnego szczytu.

www.investtracer.com

——————–

Badania ZMIDEX:

Co ma być, to będzie

Niestety to kolejny już tydzień, który nie przynosi jednoznacznej odpowiedzi na pytanie o przyszłość parkietu. Stopień zmian w nastrojach krótkookresowych jest tak marginalny, że uznać go można za niezmienny. Jest to w pewnym stopniu nowość bo kładzie ona kres wcześniejszym sinusoidalnym zmianom, które w jednym tygodniu wynosiły nastroje na szczyty, a w następnym zrzucały o kilkadziesiąt procent. Z podobnym wyrównaniem się opinii mamy również do czynienia analizując wyniki długoterminowe. Świadczyć może to o zmęczeniu oczekiwaniem na wzrosty i powolnej zmianie nastawienia na obojętne: co ma być, to będzie.

Piotr Cymcyk www.zmid.org.pl

———————–

Kompas inwestycyjny:

Kompas wskazuje obszar akumulacji na WIG 20.

www.investtracer.com

—————————

Linia A/D:

Linia A/D nadal znajduje się w fazie wyprzedania, ale ma ona problem z oderwaniem się od dna i dalszymi, dynamiczniejszymi wzrostami.

Zapraszamy na kolejne „Protokoły giełdowe”.

 

 

 Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułAnaliza na zamówienie – Duda
Następny artykułOpcje Binarne: USD/NOK strefa wsparcia – TopOption 75%
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here