CMC Markets

Protektor SA to spółka z polskim kapitałem, która obecnie jest jednym z największych w Europie producentów i dystrybutorów obuwia ochronnego, militarnego oraz specjalistycznego o wysokiej klasie bezpieczeństwa.

protektor w1

Na wykresie tygodniowym mamy szeroką tendencję coraz wyżej umiejscowionych dołków, aczkolwiek nie jest to trend wzrostowy. Cały czas trwa kompresja ceny na co wskazuje zawężający się w formie trójkąta zakres notowań. Jeżeli ta struktura jest zauważalna dla inwestorów, to niebawem może dojść do większego wybicia górą lub też dołem.

protektor d1

Na interwale dziennym kurs zmierza do górnej krawędzi omawianej formacji. Wydaje się, że poziom 3,60 – 3,60 jest w zasięgu i powinien zostać osiągnięty. Dalej cena napotka silne ograniczenia w postaci kilku poziomów oporu, a także górnej krawędzi trójkąta z wykresu W1.

Zostaw komentarz logując się za pomocą FacebookSTO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułStalprodukt [STP] – Sezon na dywidendę
Następny artykułOpcje Binarne: AUD/USD – wsparcie H4 – TopOption 81%
lukasz nowacki
Na rynku Forex od 2010 roku, wcześniej zajmował się giełdą, a waluty poznawał spekulując w kantorach internetowych. Zwolennik analizy czystego wykresu ceny, pracy nad sobą, prostych strategii i stopniowej eliminacji pojawiających się błędów. Motto: szukaj przewagi statystycznej, a nie tzw. świętego Graala.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here