Naga MarketsDash to oparta na platformie Bitcoina cyfrowa waluta, która zapewnia pełną anonimowość oraz skalowalność. Dzięki wykorzystaniu Dasha możemy błyskawicznie przesyłać środki bądź przechowywać je na platformie o otwartym kodzie źródłowym. Technologia ta zdobyła serca tysięcy użytkowników i rozpala umysły tysięcy kolejnych. 


Dash rozwiązuje problemy, które dotąd były nierozerwalnie związane z Bitcoinem. Mowa tu przede wszystkim o wolnym transferze środków oraz niską skalowalność waluty. Dzięki uzupełnieniu tych łat Dash wszedł do mainstreamu, a jego kapitalizacja rynkowa na początku października 2017 roku przekracza 2,1 mld USD.

Dash nie tylko wynagradza za kopanie waluty, ale również za utrzymanie specjalnych serwerów nazywanych masternodami. W skrócie, to one odpowiedzialne są za tak zgrabne działanie infrastruktury Dasha. Bloki w sieci Bitcoina generowane są co około dziesięć minut. Do zatwierdzenia transakcji potrzebnych jest ich sześć co sprawia, że transakcje Bitcoinem mogą czasem trwać nawet godzinę. Dash tymczasem bazuje na sieci dwupoziomowej. Dzięki niej i wspomnianym już masternodom, użytkownicy platformy mogą dokonywać transakcji natychmiastowych (InstantX), prywatnych (Darksend) oraz zdecentralizowanego zarządzania środkami. To właśnie dwupoziomowość sieci Dasha daję mu przewagę konkurencyjną.

Właścicielem masternoda może stać się każdy z nas. Dzięki temu, otrzymamy cześć nagrody za wydobyty blok co czyni Dasha tak ciekawym aktywem inwestycyjnym. Dash nieodłącznie więc łączy się z biznesem. W Hong Kongu stworzono Dash Labs, które skupia się na rozwijaniu sprzętu potrzebnego użytkownikom sieci. Tymczasem główny zespół twórców pracuje nad zwiększenie przepustowności i rozmiarów platformy. Zespół Dasha publikuje również ogromne ilości dokumentacji by zapewnić całkowitą transparentność platformy.

Zacznij handel Dash

eToro od niedawna umożliwia aktywny handel na Dash. Poza nim, traderzy eToro mogą zainwestować w CryptoFund, który w samym październiku zarobił już 4,65% przy ograniczonym dzięki dywersyfikacji ryzyku.

W cyklu pojawiły się również:

zespół eTorotokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here