Naga Markets9 lutego rozpoczęła się emisja akcji Prosper Capital Dom Maklerski S.A. (PCDM), która potrwa do 25 lutego. W jej ramach spółka chce pozyskać 4 miliony złotych, które przeznaczy na dalszy rozwój swojej działalności, w tym wdrożenie platformy transakcyjnej i rozbudowę dotychczasowych systemów i infrastruktury. Gośćmi Comparic24.tv jest Piotr Teleon prezes zarządu oraz Adam Narczewski członek zarządu PCDM.

  • W ramach emisji do inwestorów trafić ma 2 mln akcji serii I po cenie 2 zł. Minimalny zapis wynosi 1000 sztuk, a docelowym rynkiem notowań jest NewConnect
  • Emitet zajmuje się emisją akcji, obligacji, inwestowaniem kapitału prywatnego oraz obsługą rynku niepublicznego
  • Jak podaje prezes zarządu, PCDM posiada bogate doświadczenie w zakresie oferowania akcji spółek i wprowadzania ich do obrotu – zarówno na rynku regulowanym GPW, jak i alternatywnym NewConnect
  • Szczegółowe informacje dotyczące emisji dostępne są w tym miejscu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Trwają zapisy na akcje Prosper Capital DM S.A. – jak zostać akcjonariuszem?

Prosper Capital Dom Maklerski S.A (PCDM) specjalizuje się w emisjach akcji, obligacji, wprowadzaniu spółek na rynek regulowany i kompleksowej obsłudze poemisyjnej emitentów. Za pośrednictwem PCDM klienci mogą inwestować również w fundusze inwestycyjne. Środki pozyskane z emisji mają wesprzeć przyjętą przez Spółkę strategię biznesową na lata 2021-2022, która zakłada rozbudowę sieci sprzedaży, oferty produktowej oraz rozwój technologiczny domu maklerskiego.

– Jesteśmy niezależnym domem maklerskim charakteryzującym się dużą elastycznością w działaniu. Mamy profesjonalny zespół pracowników z szerokimi doświadczeniami zdobytymi w różnych domach maklerskich, co jest naszym ważnym atutem we współpracy z emitentami. Klientom oferujemy zdywersyfikowaną ofertę produktową. Uważamy, że obecna sytuacja na rynku kapitałowym sprzyja rozwojowi domów maklerskich  – tłumaczy Piotr Teleon, Prezes Zarządu Prosper Capital Dom Maklerski.

Po zakończeniu oferty, emitent planuje niezwłocznie złożyć wniosek o wprowadzenie akcji na rynek NewConnect. Zapisy na akcje będą przyjmowane do czwartku 25 lutego 2021 r.

Informacje o emitencie

Prosper Capital Dom Maklerski S.A. (PCDM) jest Firmą Inwestycyjną umożliwiającą Klientom i Partnerom pozyskiwanie oraz pomnażanie kapitału. Na bazie wieloletniego doświadczenia zespołu oraz aktualnej wiedzy rynkowej, dostarczają najbardziej optymalne rozwiązania rynku kapitałowego m.in. za pośrednictwem Agentów Firmy Inwestycyjnej (AFI).

PCDM przeprowadza emisje i dystrybucję instrumentów finansowych, takich jak: akcje, obligacje, certyfikaty Funduszy Inwestycyjnych Zamkniętych (FIZ) oraz jednostki uczestnictwa Funduszy Inwestycyjnych Otwartych (FIO) i Specjalistycznych Funduszy Inwestycyjnych Otwartych (SFIO). Ponadto realizuje transakcje na rynku niepublicznym oraz świadczy szereg usług poemisyjnych.

PCDM jest Autoryzowanym Doradcą na rynku NewConnect i Catalyst oraz firmą partnerską GPW dla małych i średnich przedsiębiorstw. Współpracuje z Instytutem Energetyki Odnawialnej w zakresie wsparcia dla przedsiębiorstw z branży odnawialnych źródeł energii (OZE).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here