rozmowa z Prezesem Tradenext

Brokerzy prześcigają się w wymyślnych promocjach. Oprócz promocji typu cashback, bonus przy depozycie, ciekawymi promocjami są małe konta z realnymi środkami do testowania brokera i promocja mająca na celu również zachęcenie do testowania brokera: ochrona pierwszej transakcji.

Tą ostatnią wprowadził broker Tradenext – znany z innowacyjnych rozwiązań na platformie MT4. Ochrona straty na pierwszej transakcji do 200 funtów to całkiem ciekawe rozwiązanie. Można pozwolić sobie na ryzykowną transakcję wiedząc, że jest ona zabezpieczona. W przypadku sukcesu może być przyjemny zysk na początek. W przypadku straty jesteśmy zabezpieczeni.

Oto moja rozmowa z Panem Mohsin Jameel – prezesem Tradenext:Marcin Wenus: Proszę opowiedz nam o sobie i swojej firmie.

Mohsin Jameel: Witam nazywam się Mohsin Jamell, jestem założycielem i Prezesem Tradenext Limited, firmy z Wielkiej Brytanii specjalizującej się w innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych dla traderów z całego świata.

Specjalizujemy się w dostarczaniu usług z dziedziny derywatów takich jak: FX, CFD’s, Metale, Indeksy etc. Firma oferuje innowacyjną platformę transakcyjną, która ma nowe rozwiązania w zakresie redukowania czasu egzekucji zleceń, rozwinięte typy zleceń i inne ciekawe rozwiązania dla traderów. Współpracujemy z dużymi bankami i ECNami w celu oferowania niskich, rynkowych spreadów.

Marcin Wenus: Jakie rodzaje promocji stosują brokerzy i które uważasz za najlepsze?

Mohsin Jameel: Promocje brokerów to odrębny temat. Zależą one od grupy docelowej i rysu psychologicznego potencjalnych klientów. Problemem jest również możliwość dokładnego zrozumienia oferowanej promocji. Odkryliśmy, że w krajach gdzie świadomość finansowa jest rozwinięta, klienci przede wszystkim wybierają promocje obniżające ryzyko. Na rynkach rozwijających się lepiej oferować promocje takie jak bonus do depozytu. Nasza firma stara się używać różnego typu promocji, aby trafić w gusta większej ilości klientów. Również bierzemy pod uwagę sugestie traderów.

Marcin Wenus: Skąd pomysł promocji pokrywającej potencjalną stratę z pierwszej transakcji?

Mohsin Jameel: Oferujemy tę promocję jako pierwszą ponieważ wiemy, że traderzy próbują nowych brokerów, a dobre przetestowanie brokera jest możliwe tylko na koncie real. Wierzymy, że nasza promocja risk free, pozwoli traderom łatwo i komfortowo przetestować naszą egzekucję, prędkość połączenia i obsługę klienta bez konieczności ryzykowania własnych środków. Jeśli zawrą zyskowną transakcję to bardzo dobrze, jeśli stratną to my pokryjemy ją do wysokości 200 funtów (ponad 1000zł).

Marcin Wenus: Jakim traderom w szczególności spodoba się Wasza oferta?

Mohsin Jameel: Chcemy, żeby klienci od innych brokerów przyszli i wypróbowali naszą ofertę. Żeby zobaczyli jaką jakość oferujemy. Oferta również jest skierowana do traderów skupiających się głównie na walutach, żeby mogli przyjść i wypróbować swoje strategie na innych rynkach jak indeksy, metale czy inne towary, które można znaleźć naszej platformie iTrader. Rynek osiągnął nowe maksimum na Złocie, a my odnotowaliśmy zwiększający się wolumen na tym instrumencie przez ostatnie 2 lata.Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj