Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Podstawowa działalność Projprzem to budownictwo ogólne i inżynieria lądowa, która obejmuje wykonawstwo robót budowlano-montażowych, dostawy konstrukcji stalowych budynków i budowli oraz wytwarzanie urządzeń technicznych o konstrukcji stalowej lub aluminiowej.

projprzem

Spółka od kilku dni bardzo dynamicznie wzrasta na wysokich obrotach. Pod względem technicznym kurs dotarł do kluczowej strefy oporu 7,80-8 zł. Jest to poziom łączący kilka dołków i szczytów. Dodatkowo w tym miejscu przebiega także linia bessy. Jeżeli udałoby się pokonać te ograniczenia, a wysokie obroty i silne wzrosty dają na to szanse, to otwarta zostałaby droga przynajmniej do poziomu 9,50 zł.tokeneo

Grupa TVN jest wiodącą, zintegrowaną grupą medialną w Polsce, działającą w ramach trzech głównych segmentów biznesowych: nadawanie i produkcja telewizyjna, cyfrowa płatna telewizja satelitarna oraz online.

tvn

Informacja o sprzedaży spółki Amerykanom nie została chyba najlepiej przyjęta przez rynek. Nie widać na razie panicznej wyprzedaży, ale trend wzrostowy jakby osłabł. Na wykresie widać, że cena porusza się w kanale wzrostowym. Aktualnie kurs znajduje się przy ważnym wsparciu łączącym kilka lokalnych dołków. Jego naruszenie spowodowałoby test dolnej krawędzi kanału. Wydaje się, że w takim miejscu preferowane będzie odbicie w górę. Jego styl i dynamika mogą dąć odpowiedź na pytanie o słabnięcie trendu. Jeżeli odbicie będzie słabe, to powoli będzie można przymierzać się do scenariusza z formacją RGR, zapowiadającą większą korektę.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRBA nie rusza stóp – poranny komentarz makro
Następny artykułAnaliza Ichimoku USDIndex
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here