Naga Markets

Project Wunderwaffe to gra strategiczny management, rozgrywający się w czasie II wojny światowej. Jest to już czwarta zapowiedź gry studia Gamperic w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Przeniesie gracza z powrotem w realia II wojny światowej.

  • Jako dowódca podziemnej bazy, gracz będzie musiał zbudować i zarządzać tajną bazą wojskową.
  • Głównym celem w grze jest stworzenie superbroni – tak potężnej, że odwróci falę zwycięstwa na Twoją korzyść.
  • Aby to osiągnąć, gracz będzie musiał rozbudować swoją bazę tak, aby tworzyła samowystarczalny ogromny podziemny kompleks, który stanie się prawdziwą fortecą.

Gameparic prezentuje kolejny tytuł: Project Wunderwaffe

Przygoda gracza w Project Wunderwaffe rozpoczyna się od budowy sieci podziemnych korytarzy, pomieszczeń i podstawowych urządzeń zapewniających prąd, wodę i czyste powietrze. Aby zrealizować główny cel, gracz będzie musiał mądrze gospodarować ograniczonymi zasobami i rozbudować bazę o bardziej wyrafinowane elementy – laboratoria, centrum operacyjne, centra szpiegowskie, pomieszczenia testowe, strzelnicę i wiele innych obiektów – mówi Marcin Wenus, Prezes Zarządu Gameparic.

Zbudowanie superbroni będzie wymagało od gracza sprawnego zarządzania bazą, pozyskiwania i alokacji zasobów. Co więcej, kluczowe będzie zwracanie szczególnej uwagi na mapę działań wojennych w czasie rzeczywistym. Jeśli zauważysz, że wrogowie biorą górę nad liniami frontu, wesprzyj niemiecką armię swoimi najnowszymi projektami i technologią, które wynalazłeś. Każda decyzja ma znaczenie w świecie gry i każdy twój wybór ma swoje konsekwencje.

Project Wunderwaffe – obejrzyj oficjalny zwiastun

Oficjalny zwiastun Project Wunderwaffe został wydany we wtorek o 15:00 i jest już dostępny na Steam. Jeśli podoba Ci się ta gra, dodaj Project Wunderwaffe do swojej listy życzeń Steam.

Gameparic, część grupy PlayWay, jest deweloperem i wydawcą gier. Firma specjalizuje się w zaawansowanych usługach dla branży gier, w tym w marketingu i zarządzaniu społecznością. Gameparic zapowiedział niedawno NecroCity – strategię ekonomiczną typu city-builder, w której gracz wciela się w zarządcę mrocznego miasta, a także El Dorado: The Golden City Builder – ekonomiczną strategię osadzoną w realiach prekolumbijskiej Ameryki Łacińskiej. Gameparic planuje ogłosić 3 nowe tytuły w 1Q 2021.

XTB


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułOferta Nextbike Polska za 14,3 mln zł wybrana na rower miejski 2021 w Warszawie
Następny artykułJak rynek akcji radzi sobie po spadku podczas pierwszej sesji 2021 roku?
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here