Naga MarketsProjekt od Baked Games w TOP3 spośród prologów do gier z Grupy PlayWayDostępny od 20 maja Prison Simulator: Prologue od Baked Games – producenta i wydawcy gier mobilnych i PC, cieszy się dobrym przyjęciem i rosnącym zainteresowaniem wśród graczy. Projekt Studia, w zaledwie 5 dni od premiery, pobrało 120 tys. użytkowników Steam. Tym samym Prison Simulator: Prologue znalazł się w zestawieniu TOP3  spośród prologów do gier z Grupy PlayWay. Premiera pełnej wersji symulatora strażnika więziennego planowana jest na PC w Q3 br. Na przełomie Q2/Q3 br. Baked Games planuje debiut na rynku NewConnect.

Baked Games z dobrymi wynikami swojej nowej gry

Liczba pobrań prologu naszej autorskiej produkcji Prison Simulator wynosi już 120 tys. pobrań. Cieszymy się, że projekt został tak dobrze przyjęty w środowisku graczy w zaledwie 5 dni od premiery na Steam, która miała miejsce 20 maja. Jednocześnie prolog zdobywa ponad 90 proc. pozytywnych opinii, co jest dla nas satysfakcjonującą informacją. Pokładamy duże nadzieje w tym projekcie – mówi Przemysław Bieniek, prezes zarządu Baked Games SA.  –  Prolog udostępniliśmy fanom gier akcji aż w siedmiu językach: polskim, angielskim, chińskim, tureckim, włoskim, niemieckim i hiszpańskim. Liczymy, że zainteresowanie grą nadal będzie kształtować się tak dynamicznie i tytuł odniesie sukces w środowisku międzynarodowym. W pełnej wersji gry szykujemy wiele niespodzianek dla graczy, m.in. nowe funkcjonalności. Więcej szczegółów podamy już niebawem – dodaje.

Te artykuły również Cię zainteresują
W Prison Simulator gracz wcieli się w rolę strażnika fikcyjnego więzienia w stanie Nebraska w USA i będzie pilnować porządku w obiekcie, biorąc udział w wielu zadaniach, które wystawią go na próbę moralną.

Baked Games przy realizacji tytułu współpracuje z doświadczonymi pracownikami aresztów karnych ze Stanów Zjednoczonych, poprzez co spółka chce jak najdokładniej oddać realia więziennego środowiska.

Premiera pełnej wersji gry planowana jest na PC w Q3 br. Tytuł w kolejnym etapie zostanie dostosowany do wymagań konsoli Sony i Microsoft oraz platform VR.

Współwydawcą tytułu jest PlayWay, jednocześnie większościowy udziałowiec spółki.

Baked Games aktualnie koncentruje się na przygotowaniach do debiutu na rynku NewConnect. – Jesteśmy na ostatniej prostej przed dołączeniem do grona spółek publicznych. Aktualnie czekamy na zatwierdzenie naszego Dokumentu Informacyjnego przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie – komentuje prezes zarządu Baked Games.

Autor poleca również:

invest
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: lotos gielda | dax30 | dino kurs | pkp cargo notowania | lira turecka kurs | akcje develia | kurs pkn orlen |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here