Naga MarketsCele programu motywacyjnego Pyramid Games na lata 2020-2023 zakładają ukończenie produkcji nad co najmniej 6 grami komputerowymi lub grami na inne platformy w okresie od dnia 1 stycznia 2020 do 31 grudnia 2021 roku, uzyskanie w tym okresie co najmniej 3 mln zł zysku netto, a łącznie od 1 stycznia 2020 r. do 31 grudnia 2022 r. – uzyskanie co najmniej 10 mln zł zysku netto, podała spółka.

Pyramid Games z ambitnymi planami na najbliższy rok

“Za realizację każdego z wyżej wymienionych celów uczestnikom programu przysługują do objęcia łącznie trzy transze emitowanych akcji – każda transza po nie więcej niż 24 620 akcji” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zarząd spółki przyjął regulamin programu motywacyjnego skierowanego do członków zarządu oraz członków kluczowego personelu spółki.

“W celu realizacji programu motywacyjnego spółka wyemituje nie więcej niż 73 860 akcji. Emisja akcji w ramach programu realizowana będzie na podstawie uchwały zarządu na podstawie i w granicach kapitału docelowego, który został uchwalony mocą uchwały nr 16 zwyczajnego walnego zgromadzenia spółki z dnia 10 sierpnia 2020 r.” – czytamy dalej.

W osobnym komunikacie Pyramid Games poinformował, że do spółki wpłynęło od prezesa Jacka Wyszyńskiego zobowiązanie w sprawie ograniczenia w rozporządzaniu akcjami w związku z przyjęciem w spółce regulaminu programu motywacyjnego na lata 2020-2023. Lock-up dotyczy wszystkich 260 tys. posiadanych przez niego akcji i ma obowiązywać przez 18 miesięcy.

Pyramid Games to studio zajmujące się tworzeniem gier komputerowych założone w 2012 roku. Jego główna siedziba znajduje się w Lublinie, a tworzą je fani gier oraz pasjonaci nauki i science-fiction. Ich produkcje koncentrują się na tematyce odkrywania nieznanego i zdobywania wiedzy. Spółka należy do Grupy Playway. Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect w sierpniu 2020 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here