Naga Markets

Aby wzmocnić swoje deklarowane zaangażowanie w decentralizację, osoby stojące za meme coinem Shiba Inu (SHIB) mają uruchomić Doggy DAO (zdecentralizowaną autonomiczną organizację) nazywaną “metryką i podejściem etapowym.”

  • Eksperci oczekują powrotu notowań SHIB na ścieżkę wzrostów
  • Token może być ich zdaniem wyceniany na 0,0033 USD w 2030 roku
  • Oryginalny artykuł został przygotowany przez analityków Capital.com, a cała jego treść dostępna jest w tym miejscu

Pierwsza faza ma dać “natychmiastową władzę społeczności”, aby zdecydować, które projekty kryptowalutowe i pary będą na jej giełdzie, oraz w jaki sposób zostaną rozdzielone między nich nagrody $BONE (kolejny token shiba inu) w postaci punktów alokacji. W drugiej fazie społeczność będzie mogła zgłaszać ogólne propozycje.Ogłoszenie to miało niewielki wpływ na cenę tokena. W okresie świątecznym inwestorzy korzystali z niskiej ceny SHIB, co spowodowało wzrost ceny o prawie 30% w ciągu trzech dni. Od tego czasu cena spadła jednak o 18%.

Według raportu Capital.com, kilku inwestorów z dużymi udziałami dodało monety do swoich zasobów napędzając świąteczny boom.

Jeden z portfeli dodał ponad 4 biliony tokenów o wartości ponad 136 milionów dolarów, według danych z WhaleStats, który śledzi ponad 1000 portfeli Ethereum. Tożsamość właściciela portfela jest nieznana, ale oprócz tego, że posiada on obecnie ponad 159 mln USD SHIB, posiada również 89,8 mln USD Decentraland i 42,3 mln USD Tether.

 

Perspektywy dla ceny SHIB

Cena SHIB spadła z październikowego maksimum wszechczasów 0,00008841 USD do 0,00003283 USD (5 stycznia). Czy uda się utrzymać tę cenę?

W momencie pisania tego tekstu, analiza techniczna wykazała, że krótkoterminowy sentyment do SHIB był optymistyczny, według CoinCodex, z siedmioma wskaźnikami wskazującymi bycze sygnały w porównaniu do 17 sygnałów niedźwiedzich. Dzienne proste i wykładnicze średnie kroczące dawały sygnały sprzedaży. Wskaźnik siły względnej (RSI) był na poziomie 54.65.

Prognoza ceny kryptowaluty SHIB od Wallet Investor uznała monetę za “niesamowitą” inwestycję długoterminową. Jego prognoza ceny shiba inu wynosi $0.000088 do końca 2022 roku i przewiduje, że SHIB może być handlowany na poziomie $0.000252 do 2025 roku.

Prognoza ceny shiba inu (SHIB/USD) od DigitalCoin przewidywała, że cena może wynieść średnio $0,0000454 w 2022 roku, wzrastając do średnio $0,000054 do 2023 roku. Algorytm sugerował, że cena może osiągnąć średnią wartość 0,000072 USD do 2025 roku.W dłuższej perspektywie, prognoza ceny monety shiba inu na lata 2025-2030 z Coin Price Forecast sugerowała, że może ona pozostać zmienna, poruszając się od 0,0014 USD pod koniec 2025 roku do 0,0033 USD w 2030 roku.

Ważne jest, aby pamiętać, że rynki kryptowalut pozostają niezwykle zmienne, co sprawia, że trudno jest dokładnie przewidzieć, jaka będzie cena monety w ciągu kilku godzin, a jeszcze trudniej jest podać dokładne długoterminowe szacunki. W związku z tym analitycy i strony internetowe zajmujące się prognozowaniem mogą się mylić w swoich przewidywaniach.

Pełną wersję artykułu znajdziesz w tym miejscu

OTWÓRZ RACHUNEK W CAPITAL.COM I HANDLUJ KRYPTOWALUTAMI

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dax 30 index | kurs funta | aktualny kurs liry tureckiej | kurs franka | bitcoin era | ccc akcje prognozy | kurs playway | pzu giełda |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykuł3 wieloryby kupiły ponad 5300 BTC. Rekordowa ekspozycja na bitcoinie
Następny artykułKurs euro najsłabszy (kurs euro, dolara, franka i funta). Złoty nadal się umacnia
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here