Naga Markets



EURUSD

Przebicie poniżej 1,3575 spowodowało, iż obecnie jesteśmy niedźwiedzio nastawieni do tej pary. W najbliższych dniach powinno zostać przetestowane wsparcie w okolic 1,3500.



USDJPY

Sprzedający powinni szukać okazji do zajmowania krótkich pozycji w okolicy 102,00, po zachowaniu kurs przy tym oporze Barclays ponownie oceni swoją krótkoterminową strategię nastawioną na wzrosty. W długim okresie spadek poniżej 101,00 powinien spowodować test tegorocznych minimów w okolicy 100,75/80.

GBPUSD

Analitycy Barclays pomylili się obierając kierunek południowy po zamknięciu poniżej wsparci 1,7100. Na chwilę obecną Barclays jest neutralnie nastawiony ponieważ zauważ wyraźne umocnienie dolara do euro co może przełożyć się na niestabilność kurs GBPUSD w krótkim terminie. Strategia Barclays dla tej pary polega na otwieraniu długich pozycji na dołkach w okolicy 1,70 lub w momencie zamknięcia się kursu powyżej 1,1780. W dłuższym terminie Barclays nadal pozostaje byczy, aż do poziomu 1,7340.

AUDUSD

Presja sprzedających rośnie, mimo wszystko Barclays w krótkim terminie pozostaje neutralnie nastawiony do kursu tej pary do momentu utrzymania się wsparcia w okolicy 0,9320. Ruch poniżej tego poziomu powinien okazać się początkiem większego spadku co najmniej w okolicę mocniejszego wsparcia na poziomie 0,9200, którego obrona utrzyma długoterminowe bycze nastawienie Barclays liczącego na późniejsze wzrosty co najmniej do strefy popytu 0,9505/25.

invest



Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here