Naga MarketsW tym tygodniu na rynku kryptowalut pojawiła się wysoka zmienność. Cena bitcoina (BTC) nie wykazuje jeszcze niedźwiedzich oznak pomimo silnej wyprzedaży we wtorek. Z drugiej strony kurs ethereum pokazuje zaciętą walkę między kupującymi, a sprzedającymi, prowadzącą do trendu bocznego. W przeciwieństwie do BTC lub ETH na interwałach godzinowych, cena XRP wykazuje bycze nastawienie.

Podczas gdy rynek kryptowalut łapie oddech po ostatniej wyprzedaży, Jamie Dimon, dyrektor generalny JP Morgan, stwierdził, że nie jest „zwolennikiem bitcoina” i nie jest nim w ogóle „zainteresowany”. CEO banku inwestycyjnego nazwał bitcoina „oszustwem” już podczas konferencji CNBC we wrześniu 2017 roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Blockchain to sensowne rozwiązanie i chętnie go używamy. Jednak ludzie muszą pamiętać, że waluty fiducjarne w przeciwieństwie do tych wirtualnych są wspierane przez władze podatkowe danego kraju, rządy prawa, bank centralny itd. – podkreślił Dimon.

Kurs bitcoina (BTC) rośnie coraz bardziej niezdecydowanie

Na wykresie 6-godzinnym cena bitcoina rysuje sekwencję wyższych szczytów i wyższych dołków od 26 kwietnia. Wtorkowa wyprzedaż obniżyła wartość rynkową BTC o około 8%, ale nie udało się przełamać zwyżkowej struktury rynku.

Wzrost ceny BTC napotka na barierę podaży, która rozciąga się od 56 064 do 57 967 USD. W tej strefie znajduje się cena otwarcia poprzedniej tygodniowej świecy na poziomie 56 222 USD.

Jednak szybkie przełamanie tego poziomu oporu, prowadzące do zdecydowanego zamknięcia powyżej 57,967 USD, otworzy cenę bitcoina na 5% wzrost do następnego obszaru podaży, który waha się w okolicach 61000 USD. 6-godzinna świeca zamknięta powyżej tej bariery ze znacznym skokiem wolumenu otworzy cenę bitcoina na ponowny test swoich maksimów.

6-godzinny wykres BTC/USD

Z drugiej strony, spadek poniżej poziomu wsparcia na 52 379 USD unieważni tę optymistyczną prognozę i zapoczątkuje 5% trend spadkowy do 50 360 USD.

Kurs ethereum (ETH) konsoliduje po przebiciu 3000 USD

Cena ethereum wyrysowała serię ciasno splecionych 4-godzinnych świec o prawie tej samej wysokości. Taka konfiguracja ujawnia, że ​​kupujący i sprzedający próbują przejąć kontrolę nad ETH, ale wzajemnie się niwelują.

invest

Przebicie 78,6% poziomu zniesienia Fibonacciego na poziomie 3160 USD spowoduje, że wskaźnik SuperTrend wygeneruje sygnał sprzedaży. Ten ruch wskazywałby na zmianę pędu w kierunku niedźwiedzi – napisał analityk FXStreet, Akash Girimath.

4-godzinny wykres ETH/USD

Potencjalny wzrost presji zakupowej, który doprowadzi do zdecydowanego zamknięcia powyżej 3530 USD, może wywołać 15% wzrost do nowego rekordu wszechczasów na poziomie 4062 USD, zbiegając się z poziomem rozszerzenia Fibonacciego wynoszącym 127,2%. Z kolei 61,8% zniesienia Fibonacciego na poziomie 2898 USD jest sporym obszarem wsparcia, który zostanie przetestowany, jeśli niedźwiedzie pokonają byczą dynamikę.

Cena ripple (XRP) wykazuje odporność na spadki

Cena XRP pozostaje na swoim poziomie pomimo spadku o 15% 4 maja. Token wzrósł powyżej strefy popytu, wahając się w obszarze od 1,33 USD do 1,40 USD i szybko zbliża się do głównego poziomu oporu na poziomie 1,42 USD. 4-godzinne zamknięcie świecy powyżej tej bariery potwierdzi wzrostowy scenariusz i otworzy możliwość 15% umocnienia do niedawnego szczytu na poziomie 1,63 USD.

4-godzinny wykres XRP/USD

Jednak przełamanie wspomnianej bariery popytu będzie sygnalizowało wyhamowanie presji zakupowej. Jeśli 50% poziom zniesienia Fibonacciego na poziomie 1,31 USD zostanie pokonany, wartość tokena prawdopodobnie spadnie o 11% w okolice 1,16 USD – podsumował Girimath.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dyskusja na temat kursu btc | akcje cdr | bitcoin era opinie | koszt dolara |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here