Naga MarketsMateriał promocyjny konferencji Profesjonalny Inwestor przedstawiający mężczyznę patrzącego przez lunetę z miastem w tleProfesjonalny Inwestor to konferencja, która stwarza świetną okazję nie tylko na zdobycie dogłębnej, praktycznej wiedzy na temat inwestowania. Formuła warsztatowa, gdzie każdy uczestnik będzie mógł ułożyć indywidualny plan szkoleń, pozwala uczestnikom wpływać na stan i kompletność wyniesionej wiedzy.


Naszym celem jest zagwarantowanie inwestorom możliwości otrzymania w ciągu trzech dni kompleksowej wiedzy od znanych praktyków i autorytetów rynku kapitałowego. Uczestnicy naszej Konferencji otrzymają przy tym możliwość indywidualnego doboru programu szkoleniowego, a wszystkie warsztaty będą oparte o rzeczywiste przykłady z rynków finansowych. Ich zakres tematyczny został dobrany w największej mierze na oczekiwaniach samych inwestorów – praktyków rynku.

Konferencja będzie trwała 3 dni, od 30 listopada do 2 grudnia i odbędzie się w Gdańsku, w wysokiej klasy Hotelu Mercure Posejdon zlokalizowanym tuż przy samym morzu. Całodniowe warsztaty obejmować będą m.in. psychologię emocji w procesie tradingu, analizę porównawczą, kompleksową analizę fundamentalną spółki na przykładzie branży wydobywczej, analizę wykresów w oparciu o metody słynnego Richarda Wyckoffa, czy też sztuka samodzielnego prognozowania wyników finansowych spółek i wyprzedzania decyzji innych przed publikacją sprawozdań finansowych. Na konferencji nie ma miejsca dla pustej teorii. Swoim doświadczeniem podzielą się wieloletni praktycy, w tym m.in. Rafał Glinicki, Piotr Rybicki, Tomasz Rozmus, Paweł Malik, Marcin Stebakow a także przedstawiciele SII.

BIORĘ UDZIAŁ W KONFERENCJI

29 listopada odbędzie się Let’s DiNapoli Day, podczas którego zostanie omówiona między innymi bieżąca sytuacja na rynkach walutowych, akcji i surowców wraz z perspektywami jej rozwoju w nadchodzącym roku. Uczestnicy wydarzenia poprzedzającego konferencję Profesjonalny Inwestor będą mogli także poznać „Ping Pong Trade” czyli Autorski Plan Transakcyjny Pawła Beslera, ale przede wszystkim przy pomocy Tomasza Augustynowicza i Piotra Greli będą mogli dowiedzieć się wszystkiego, co istotne o technikach DiNapolego.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w Konferencji zapraszamy do zapoznania się z programem. Liczba miejsc w tym wyjątkowym wydarzeniu jest ograniczona, zachęcamy do uczestnictwa. Zapisy na konferencję odbywają się poprzez stronę www.sii.org.pl, zakładka Konferencja Profesjonalny Inwestor.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here