Naga MarketsChcesz nauczyć się inwestować na rynkach finansowych, ale nie wiesz, od czego zacząć? Znajdujesz wiele informacji i strategii, ale nie wiesz, które są wiarygodne, a może masz już doświadczenie, ale chcesz dowiedzieć się, jak inwestują inni? Weź udział w bezpłatnej konferencji online XTB Investing Day, podczas której 16 ekspertów opowie Ci w prosty sposób o swoim podejściu do inwestowania!

  • Pierwsza taka konferencja, gdzie położono nacisk na prosty sposób przekazywania wiedzy inwestorom, zarówno tym początkującym, jak i tym z większym doświadczeniem na rynku.
  • Transmisja online ma miejsce 30 marca o godz. 10:00.
  • Nie czekaj i już teraz dokonaj rejestracji na to wydarzenie

Te artykuły również Cię zainteresują
XTB Investing Day startuje 30 marca. Spotkaj się z kilkunastoma ekspertami

Poznasz doświadczonych praktyków rynku, którzy pomogą Ci odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zacząć swoją przygodę z inwestowaniem na rynkach finansowych?
  • Jakie strategie inwestycyjne stosują profesjonaliści?
  • Jaka sytuacja panuje na globalnych rynkach finansowych?
  • Jak wykorzystać analizę techniczną w inwestycjach?
  • Jak zbudować pasywny portfel inwestycyjny?

BIORĘ UDZIAŁ W KONFERENCJI

Wystąpią m.in: Marcin Iwuć, Maciej Samcik, dr Przemysław Kwiecień, Rafał Glinicki, Mieczysław Siudek, Piotr Głowacki, Radosław Chodkowski, Grzegorz Moskwa, Bartosz Szyma, Marcin Tuszkiewicz, dr Wojciech Świder i 5 innych wybitnych ekspertów rynków finansowych.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here