Naga MarketsComparic24.TV przy współpracy z Izbą Gospodarczą Blockchain i Nowych Technologii (IGBiNT) zaprasza na autorski program prowadzony przez prezesa instytucji, Roberta Wojciechowskiego, którego celem jest przybliżenie technologii blockchain oraz jej zastosowań. Gościem trzeciego odcinka był profesor Krzysztof Piech, który sam siebie opisuje jako “startupwcowa i bitcoinowca”

Po artykułach wydanych już w sierpniu 2007r. (tj. na ponad rok przed upadkiem banku Lehman Brothers), z zapowiedzią światowego kryzysu finansowego, wiemy doskonale, że prof. Piech  jest w szczególności wybitnym ekonomistą. Wykładowca na Uczelnia Łazarskiego, a przy tym działa społecznie. Pisze: “Czytałem ponad 100 książek rocznie, a teraz inni czytają publikacje pisane przeze mnie.”

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here