Naga MarketsJuż dziś (piątek, 2 lutego 2018 r.) o godz. 12:00 na naszych TJSowych ekranach zagoszczą Bartosz Sańpruch oraz Bogdan Kornacki, który w trakcie swojej prelekcji opowiedzą o produktach strukturyzowanych i certyfikatach turbo.

Wyjaśnią oni m.in. czy produkty strukturyzowane to czarne skrzynki o których nic nie wiadomo czy może idealne rozwiązanie do inwestowania na rynkach niedostępnych dla zwykłych inwestorów?

Obejrzyj transmisję na żywo

Kim są prelegenci

Bartosz Sańpruch – Od 5 lat związany z Grupą ING, od 2 aktywnie uczestniczy w rozwoju projektu ING Turbo w Polsce, gdzie odpowiada m.in. za kontakty między ING NV a inwestorami oraz instytucjami rynku kapitałowego w Polsce. Autor publikacji na temat certyfikatów Turbo na stronach Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, czy Giełdy Papierów Wartościowych.

Bogdan Kornacki – Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.. Product Manager w Dziale Rozwoju Rynku i Biznesu, odpowiedzialnym m.in. za produkty strukturyzowane, ETFy i instrumenty pochodne. Praktyk rynku – posiada wieloletnie doświadczenie w kierowaniu firmami inwestycyjnymi i inwestycjach własnych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułPoranny przegląd rynków – 5 rzeczy, na które zwracamy uwagę w piątkowym NFP
Następny artykułGuten Morgen DAX 02.02.2018 – 350 punktów w dół, to nie koniec
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here