Naga MarketsGlobalna produkcja pojazdów silnikowych spadła w ubiegłym roku o 1%, pierwszy roczny spadek od 2009 r. i tylko trzeci spadek w ciągu 20 lat, zgodnie z danymi Międzynarodowej Organizacji Producentów Pojazdów Samochodowych (OICA). Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Produkcja Chin spadła o 13% w ciągu pierwszych sześciu miesięcy

Produkcja samochodów jest jednym z największych i najbardziej połączonych w sieć ze wszystkich globalnych łańcuchów wartości, co czyni ją centralną dla światowej gospodarki Produkcja samochodów w Japonii wzrosła o 3% w pierwszych pięciu miesiącach roku w porównaniu z tym samym okresem rok wcześniej. Jednak według danych z Rezerwy Federalnej USA produkcja samochodów w USA spadła o prawie 2% w ciągu pierwszych sześciu miesięcy. Produkcja Chin spadła o 13% w ciągu pierwszych sześciu miesięcy, a Niemcy o 12%, w obu przypadkach najgorsze wyniki od 2009 roku. Według danych opublikowanych we wtorek produkcja w Indiach spadała w ujęciu rocznym o 11% w ciągu trzech miesięcy od kwietnia do lipca – poinformował Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUmowa handlowa między USA, a Wielką Brytanią już 1 listopada?
Następny artykułBlok po 22 – 14 sierpnia 2019: AUD/USD, GBP/USD
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here