Naga MarketsWtorek na Wall Streat przyniósł spore spadki. Wiele spółek oddało cały poniedziałkowy dorobek i znalazło się na poziomach wsparć. Ich utrata może generować dalsze sygnały sprzedaży.

Pierwszym interesującym tematem na dziś jest PROCTER&GAMBEL.

PROCTER&GAMBEL - wykres H1
PROCTER&GAMBEL – wykres H1

O spółce pisałem 27 marca w analizie przed sesją. Od tego czasu walor próbował ruchu na północ jednak jedyne co z tego wyszło to lekka górka. Dorysowane zostało w ten sposób prawe ramię dość czytelnej formacji RGR. Aktualnie znajdujemy się na linii szyi. Dalszy ruch w dół powinien początkować większe atrakcje.

W potencjalnie ciekawym miejscu znalazła się też spółka MERCK.

MERCK - wykres H1
MERCK – wykres H1

Ten międzynarodowy koncern farmaceutyczny od szczytu w pierwszej połowie stycznia znajduje się w trendzie spadkowym. W ostatnich kilkunastu dniach mieliśmy próbę ich odreagowania. Aktualnie kurs znajduje się na wsparciu, którym są minima z 26 marca. Ich utrata generowałaby krótkoterminowy sygnał sprzedaży.

Ostatnim przygotowanym na dziś przeze mnie tematem jest JP MORGAN.

JP MORGAN - wykres H1
JP MORGAN – wykres H1

Od początku marca spółka zaliczyła dość regularną korektę poprzedzających ją wzrostów, w której fala AB=CD. W poniedziałek handel na tym walorze rozpoczął się dużą luką hossy, która nie została utracona. Świadczy to o sile byków. Jeśli scenariusz wzrostowy miałby być rozbudowany pierwszym poziomem docelowym byłoby poniedziałkowe maksimum i jednocześnie linia ograniczająca od góry blisko miesięczną korektę.


Potencjalne tematy na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here