Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka handluje odzieżą dla mężczyzn: głównie płaszczami i kurtkami, ale również garniturami, koszulami i krawatami. Spośród debiutantów z 16 kwietnia 1991 roku Próchnik jest jedyną nieprzerwanie notowaną spółką.

prochnik

Spółka zyskała wczoraj 7%, a dobra sesja ładnie wpisała się w trwające od kilku dni ożywienie podparte wzrostem obrotów. Wstępnym sygnałem powrotu kupujących było wybicie linii bessy. Kolejny pojawił się wczoraj czyli wybicie poprzedniego maksimum. Wydaje się, że przed nami przynajmniej krótkoterminowe wzrosty z celem przy oporze okolic 1,65 zł.Conotoxia

Vistula Group S.A. jest spółką, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn.

vistula

Vistula nie należała wczoraj do „gorących spółek” ale cały czas trwa tutaj gorący, wzrostowy okres. Wtorkowa sesja przyniosła rozwinięcie korekty i świecę pin bar, która może być jej końcem. Podobne świece już dwukrotnie kończyły korekty w aktualnej fali wzrostowej. Warto także zwrócić uwagę na dość płytki zasięg ruchów korekcyjnych w przeszłości. Wydaje się więc, że może pojawiać się właśnie okazja do przyłączenia się do trendu wzrostowego. Najnowsza rekomendacja zakłada cenę docelową przy 2,85 zł. Nie jest to zbyt odległy pod względem technicznym cel, gdyż kluczowe opory znajdują się wyżej. Ostatnio o wzrostach pisaliśmy 3 lipca, a pierwszy raz informowaliśmy o nich 13 stycznia.

banner_z_kartami


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułUSD/CAD – możliwe spadki
Następny artykułPodsumowanie wtorkowej sesji na DAX. Doji na wykresie dziennym.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here