Naga MarketsSpółka handluje odzieżą dla mężczyzn: głównie płaszczami i kurtkami, ale również garniturami, koszulami i krawatami. Spośród debiutantów z 16 kwietnia 1991 roku Próchnik jest jedyną nieprzerwanie notowaną spółką.

prochnik d1

Te artykuły również Cię zainteresują
Interwał dzienny pokazuje, że efekt stycznia pojawił się na tej spółce pod wybitną postacią. Kurs nieustannie rośnie wykonując jedynie niewielkie korekty. Jeżeli teraz liczymy na ruch korekcyjny, to warto zainteresować się poziomem 1,60 zł, gdyż to jest najbliższy poziom wsparcia. Ważne jest, że wzrostom towarzyszy wzrost obrotów.

prochnik w1

Zastanawiając się dokąd dobrnie trend wzrostowy spoglądamy na wykres tygodniowy. Wręcz pewne wydaje się, że cena niebawem osiągnie 2,05 zł. Jest to poziom oporu, który łączy kilka poprzednich dołków. Wydaje się, że w tym miejscu może pojawić się ruch korekcyjny.

prochnik mn

Interwał miesięczny wskazuje, że cena może wzrosnąć jeszcze wyżej. Linia trendu spadkowego, która trwa od końca 1997 roku, łączy aż 5 wierzchołków. Na pewno wszyscy inwestorzy wiedzą o jej istnieniu. Wydaje się, że cena właśnie tam zmierza. Oznacza to wzrost do okolic 2,70 zł, a więc być może przed nami jeszcze ok. 40% wzrostów.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGBP/USD – czas na korektę
Następny artykułECB po raz pierwszy w historii opublikuje minutes
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here