Naga MarketsSpółka handluje odzieżą dla mężczyzn: głównie płaszczami i kurtkami, ale również garniturami, koszulami i krawatami.

prochnik w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Wykres tygodniowy pokazuje, że nadal szeroka perspektywa to trend spadkowy. Od początku bieżącego roku spółka jednak wyraźni zyskała na wartości, a wzrosty powstały przy udziale większego wolumenu. Od kilku miesięcy trwa korekta tych wzrostów. Wydaje się, że niebawem może dojść do rozstrzygnięć tzn. albo spadki się pogłębią albo też po korekcie, kurs powróci do wzrostów. W drugim przypadku celem byłaby prawdopodobnie linia trendu spadkowego, a więc okolice przynajmniej 1,70 zł.

prochnik d1

Na wykresie dziennym widać, że korekta trwająca od początku maja ma bardzo rozbudowaną formę i może przekształcić się w trwalszy ruch boczny lub nawet spadkowy. Obecnie cena oscyluje przy ważnym wsparciu okolic 1,20 – 1,24 zł. Jeżeli niebawem nie nastąpi odbicie w górę, a wsparcie upadnie, prawdopodobnie tegoroczne wzrosty będzie można uznać za zakończone. Kolejne niższe wsparcie znajdziemy przy 1,10 zł, a następne już poniżej poziomu 1 zł. O tegorocznych wzrostach zacząłem informować od 3 marca.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here