Naga MarketsSpółka handluje odzieżą dla mężczyzn: głównie płaszczami i kurtkami, ale również garniturami, koszulami i krawatami.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres tygodniowy wskazuje na szeroki, wieloletni trend spadkowy. W ostatnich latach cena porusza się w formacji trójkąta, od której dolnej krawędzi następuje właśnie wyraźne odbicie przy większym wolumenie. Wydaje się, że realnym celem dla popytu są okolice górnej krawędzi trójkąta czyli linia łącząca cztery ostatnie szczyty. Ewentualne jej wybicie powinno skutkować wzrostem ceny do głównej linii trendu spadkowego.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Na wykresie o dziennej skali czasowej można wyznaczyć kanał spadkowy, co ciekawe oparty o linię poprowadzoną po czterech ostatnich szczytach. Gdy wydawało się, że sytuacja jest bardzo nieciekawa, w miniony piątek przyszło silne odbicie od dolnej krawędzi, podparte sporym wolumenem. Wydaje się więc, że zapowiada się kolejny swing wzrostowy. Wyjście ponad piątkowe maksimum powinno oznaczać wzrosty sięgające, przynajmniej górnej krawędzi kanału.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here