Naga MarketsSpółka handluje odzieżą dla mężczyzn: głównie płaszczami i kurtkami, ale również garniturami, koszulami i krawatami. Spośród debiutantów z 16 kwietnia 1991 roku Próchnik jest jedyną nieprzerwanie notowaną spółką.

prochnik w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Na wykresie tygodniowym widać, że od 5 lat cena porusza się wewnątrz szerokiego kanału spadkowego. Od początku lutego trwa całkiem dynamiczne odbicie, które obecnie dotarło do kluczowego miejsca. Jest nim opór na poziomie 1,44 zł. Jest to nie tylko poprzedni wierzchołek ale także długoterminowy dołek z połowy 2012 roku. Wzrosty budowane są na wysokich obrotach więc kupujący nie są bez szans w tym starciu. Jeżeli doszłoby do wybicia to cena powinna dość szybko osiągnąć okolice 1,65 zł, gdzie mamy kolejny opór.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym, odbierz nagrodę gwarantowaną i wygraj 35 000 zł

prochnik d1

Wykres dzienny pokazuje książkowe zachowanie wolumenu, który rośnie w czasie impulsów popytowych i maleje w okresie korekt. Jest to pewna wskazówka, która może oznaczać, że obecnie powinniśmy spodziewać się korekty. Najbliższe wsparcia to 1,30 zł, a kolejnym jest poziom ostatniego dołka czyli 1,23 zł. W tym rejonie cena powinna znowu zacząć rosnąć i atakować kluczowy opór na poziomie 1,44 zł. Na dzień dzisiejszy taki scenariusz wydaje mi się najbardziej prawdopodobny, a ewentualne wybicie 1,44 zł powinno to prawdopodobieństwo jeszcze podnieść i oznaczać kontynuację zwyżki do okolic 1,65 zł. O szansach na wzrosty piszemy od 3 marca.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here