Naga MarketsFirma jest jedną z największych spółek informatycznych działających na polskim rynku systemów CAD. Jej misją jest dostarczanie projektantom i konstruktorom narzędzi wspomagających projektowanie i wytwarzanie. Od początku istnienia związana jest z potentatem wśród producentów systemów wspomagających projektowanie, firmą Autodesk.


Początkowo ofertę uzupełniał sprzęt komputerowy oraz Centrum Szkoleniowe. W chwili obecnej to także serwis urządzeń drukujących (głównie ploterów wielkoformatowych), usługi Działu Wsparcia Technicznego, a także coraz mocniejsza oferta oprogramowania własnego autorstwa. W chwili obecnej w portfolio znajduje się ponad 20 aplikacji działających jako biblioteki, nakładki do systemów CAD i samodzielne programy.

Zespół PROCAD tworzy obecnie ponad 80 osób, spośród których większość to profesjonaliści w swoich specjalnościach doskonale znający oferowane rozwiązania branżowe. Taki rozdział kompetencji zapewnia, że w szeregach PROCAD znajdują się specjaliści systemów wspomagania projektowania w dziedzinach: architektury, konstrukcji budowlanych, przemysłu, infrastruktury, inżynierii lądowej, a także systemów GIS i dedykowanego sprzętu komputerowego.

Analiza techniczna Procad – interwał W1

procad-w1Spółka od listopada 2014 roku znajduje się w trendzie wzrostowym. Dynamiczne wzrosty z I połowy 2015 roku zostały poddane również niemałej korekcie. Na początku grudnia spółka przetestowała ważne wsparcie na poziomie 1.34 – 1.38 zł i się od niego odbiła. Wiele wskazuje na to, że wspomniana korekta mogła się w tym czasie zakończyć, a obecnie mamy do czynienia z powrotem wzrostów na tej spółce. Najbliższy opór to okolice 1.85 zł, kolejny to już szczyty z 2015 roku, a więc poziom 2.40 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here