Naga Markets
UEOstatnie wydarzenia geopolityczne, jak również publikowane dane mocno wpłynęły na główne indeksy europejskie. Jakie trendy się kształtują na głównych rynkach oraz czego powinni się spodziewać inwestorzy ze Starego Kontynentu w najbliższym czasie? Czy zbliżający się Brexit wciąż straszy europejskie parkiety? Gościem programu „Okiem Eksperta” był Sobiesław Kozłowski z Noble Securities.


Strefa euro pogrąży się w recesji?

Wojna handlowa trwa i rykoszetem uderza w gospodarkę Niemiec, szczególnie w eksport. Zaostrzający się konflikt negatywnie wpływa na perspektywy gospodarki strefy euro.

Kurs funta może spaść do dołków z 1985 roku. Widmo hard Brexitu odbija się na negatywnie na gospodarce brytyjskiej, ale także na całej strefie euro – zauważył Krzysztof Kamiński.

Jeżeli Niemcy i Wielka Brytania są największymi gospodarkami Unii Europejskiej to wyjście jednego z nich spowoduje poważne perturbacje. To powoduje wzrost niepewności i poszukiwanie bezpiecznych przystani – dodał Sobiesław Kozłowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here