Naga MarketsUEOstatnie wydarzenia geopolityczne, jak również publikowane dane mocno wpłynęły na główne indeksy europejskie. Jakie trendy się kształtują na głównych rynkach oraz czego powinni się spodziewać inwestorzy ze Starego Kontynentu w najbliższym czasie? Czy zbliżający się Brexit wciąż straszy europejskie parkiety? Gościem programu „Okiem Eksperta” był Sobiesław Kozłowski z Noble Securities.


Strefa euro pogrąży się w recesji?

Wojna handlowa trwa i rykoszetem uderza w gospodarkę Niemiec, szczególnie w eksport. Zaostrzający się konflikt negatywnie wpływa na perspektywy gospodarki strefy euro.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kurs funta może spaść do dołków z 1985 roku. Widmo hard Brexitu odbija się na negatywnie na gospodarce brytyjskiej, ale także na całej strefie euro – zauważył Krzysztof Kamiński.

Jeżeli Niemcy i Wielka Brytania są największymi gospodarkami Unii Europejskiej to wyjście jednego z nich spowoduje poważne perturbacje. To powoduje wzrost niepewności i poszukiwanie bezpiecznych przystani – dodał Sobiesław Kozłowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here