Naga MarketsW tym tygodniu czeka nas wiele okazji tradingowych. Gościem Krzysztofa Kamińskiego na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV jest David Jones, Chief Market Strategist z Capital.com. W rozmowie poruszono temat problemów Lufthansy i Wirecard oraz omówiono aktualną sytuację na rynku ropy naftowej. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • Główny udziałowiec linii lotniczej Lufthansa ma problem z porozumieniem się z rządem Niemiec ws. pakietu pomocowego wartego 9 miliardów euro. Czy tej linii lotniczej grozi niewypłacalność w przypadku braku porozumienia?
  • Niemiecka spółka Wirecard ma poważne problemy, które spowodowały spadek spółki o ponad 80% w przeciągu jednego tygodnia. Czy gigant płatności zostanie z niczym?
  • Ropa WTI zbliża się do poziomu 40 USD za baryłkę. Czy da radę go pokonać?
  • David Jones opowiada również o zbliżającej się publikacji europejskich PMI, które może mieć istotny wpływ na EUR w tym tygodniu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here