Naga MarketsNiestety, ale najnowsza aktualizacja dla systemu MacOS Catalina spowodowała problem ze zgodnością, który nie pozwala na prawidłowe funkcjonowanie platformy MetaTrader. W związku z tym, rekomendujemy wszystkim użytkownikom korzystającym z systemu MacOS, deklarującym chęć kontynuowania handlu na tym systemie, aby dokonali aktualizacji wówczas, gdy dostępna będzie poprawka aktualizacji rozwiązująca problem.

Tymczasem użytkowników, których problem dotyczy informujemy, iż mogą kontynuować trading bezpośrednio z przeglądarki dzięki WebTrader lub zainstalować system operacyjny Windows na swoich komputerach Mac, jako drugi system operacyjny albo też skorzystać z oprogramowania do wirtualizacji, takiego jak Parallels.

Pozostali Traderzy, którzy korzystają z komputera PC lub platformy Windows informujemy, że bez problemu mogą kontynuować trading, ponieważ problem ich nie dotyczy.

W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań dotyczących wyżej opisanego problemu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here