Naga MarketsNiedawno PrimeXBT przeprowadził odświeżenie i znaczącą aktualizację interfejsu użytkownika w swojej wielokrotnie nagradzej platformie. Jest to jedna z istotniejszych zmian od czasu jej pierwszego debiutu.

  • Na pierwszy rzut oka widać, że nowy projekt wizualny skupia się na prostocie użytkownia,
  • skoncentrowaniu na obsłudze nowo dodanych walut ETH, USDT i USDC oraz CFD opartych na BTC, dzięki którym platforma zdobyła swoją popularność.
  • Rezultatem jest aktualizacja, która otrzymała nazwę PrimeXBT V2.0.

Co nowego w PrimeXBT V2.0: ETH, USDC i USDT debiutują

Pulpit PrimeXBT teraz agreguje wszystkie istotne informacje o koncie w sekcji „konto główne”, w tym salda kont portfeli, salda kont lewarowanych, dane Covesting i wiele innych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Nowe portfele dla każdej unikalnej kryptowaluty i adresu zostały również dodane. Zarówno USDT, jak i USDT są wersją opartą na Ethereum przy użyciu standardu ERC-20. Uwierzytelnianie dwuskładnikowe i dodawanie adresów do listy zaufanych są nadal oferowane we wszystkich typach kont.

Dla ETH, USDC i USDT można teraz utworzyć oddzielne rachunki zabezpieczające. To samo dotyczy modułu Covesting copy trading, dzięki czemu platforma jest bardziej dostępna niż kiedykolwiek wcześniej.

Włączenie Ethereum promuje inkluzywność kryptowalut, rozwój społeczności

Dostępność jest jednym z głównych powodów, dla których aktualizacja PrimeXBT V2.0 staje się istotna dla społeczności handlowej. Kiedy PrimeXBT wystartował, Bitcoin dominował na rynku kryptowalut i niezaprzeczalnie nadal tak jest. Jednak wraz z pojawieniem się Ethereum Futures, CFD i innych instrumentów pochodnych, a także z ogromnym wzrostem samego ekosystemu, popyt na konta oparte na Ethereum znacznie wzrósł.

Większa liczba użytkowników Ethereum handlujących na PrimeXBT oznacza większy wolumen obrotu, większą płynność do wykorzystania i wszystko to, co się z tym wiąże, np. mniejszy poślizg, ale także otwiera dodatkowe źródła przychodów z poleceń i poprzez moduł Covesting copy trading.

Silniejsza ekspozycja wewnątrz społeczności tradingowej Ethereum pozwoli zarówno użytkownikom PrimeXBT jak i ekosystemu ETH wspólnie się rozwijać – co przekłada się na korzyści dla całego świata inwestycyjnego skupionego wokół cyfrowych aktywów.

Dodanie stablecoinów pozwala na lepsze zarządzanie ryzykiem

Najbardziej znaczącą korzyścią dla użytkowników jednej z największych platform jest bezsprzecznie dodanie do oferty stablecoinów. Może to nie być od razu widoczne, ponieważ stablecoiny nie zyskują na wartości ani nie mają żadnej zmienności, która zwiększa ich atrakcyjność jako waloru tradingowego. Ale właśnie dlatego są idealne dla rachunków lewarowanych (margin trading).

Wykorzystując USDC lub USDT zamiast BTC i ETH, traderzy mogą wyeliminować wszelkie ryzyko związane ze zmiennością waluty bazowej. W przeszłości wahania cen Bitcoin lub Ethereum mogły drastycznie obniżyć wartość kapitału konta, pomimo tego, że inwestor miał otwartych kilka pozycji z dodatnim stosunkiem zysku do ryzyka (PnL).

Dzięki dodaniu stablecoinów, PrimeXBT V2.0 umożliwia dostęp do trzech największych kryptowalut według kapitalizacji rynkowej, a także do USD Coin, która szybko zyskuje szeroką akceptację.

Nowe funkcje wprowadzone, aby wspierać nowo dodane waluty kont

Zupełnie nowa sekcja raportów na stronie PrimeXBT może być używana do celów księgowych lub podatkowych i zawiera ważne szczegóły dotyczące konta, takie jak transakcje i transfery.

Kryptowalutowy margin trading został odseparowany, więc każda waluta ma swoją własną sekcję do historii konta, a także do handlu ponad 50 dostępnymi kontraktami CFD na Forex, kryptowaluty, towary, indeksy giełdowe i inne.

Zabierz PrimeXBT V2.0 na jazdę próbną już dziś

Wszystkie te funkcje są teraz na żywo dostępne w PrimeXBT V2.0. Uruchomienie aplikacji po raz pierwszy od aktualizacji przeprowadzi użytkowniczka przez samouczek pokazujący wszystkie nowo dostępne rozwiązania.

Pomimo dużej liczy funkcjonalności nowy design sprawia, że platforma pozostaje intuicyjna. Nadal oferując jednocześnie dotychczasowe rozwiązania: narzędzia tradingowe, tryb turbo i narzędzia analizy techniczej.

PrimeXBT V2.0 sprawia, że dobra rzecz staje się jeszcze lepsza, buduje zasięg większej społeczności kryptowalutowej i jest ogromną korzyścią dla inwestorów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here