Naga MarketsPrimeXBT rozszerza ofertę aktywów cyfrowych o Solanę, Cardano, Polkadot i inneW dzisiejszych czasach nie sposób przejść obojętnie obok social mediów, w których gromadzi się społeczność kryptowalutowa, i nie usłyszeć o pewnych modnych monetach. Rozmowy nie dotyczą już tylko Bitcoina i Ethereum, ale rozszerzają się na o wiele więcej projektów.

Ponadto, z kapitalizacją rynkową w dziesiątkach miliardów i więcej, nawet altcoiny mogą teraz pochwalić się wystarczającą płynnością i wolumenem obrotu, aby przyciągnąć poważniejszych traderów i inwestorów.Właśnie dlatego PrimeXBT postanowił dodać siedem najbardziej popularnych i trendowych aktywów kryptowalutowych do swojej wielokrotnie nagradzanej platformy transakcji z depozytem zabezpieczającym.

Bitcoin i Ethereum muszą zrobić miejsce, altcoiny osiągają lepsze wyniki na rynku kryptowalut

Bitcoin jest największą kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej i dlatego często jest monetą, która najbardziej dominuje w wiadomościach i rozmowach online. Od momentu powstania, Ethereum osiągało lepsze wyniki niż Bitcoin, a ostatnia eksplozja popularności DeFi i mania NFT sprawiły, że najwyżej notowany altcoin stał się prawdziwym rywalem dla BTC.

Jednakże, tak jak zyskowne były te monety podczas ich trendu wzrostowego, to altcoiny okazały się jeszcze bardziej atrakcyjne dla inwestorów na wszystkich poziomach kapitałowych ze względu na ich spektakularne zyski.

Na przykład, tylko w ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy 2021 roku, Solana (SOL) wzrosła o ponad 15 000%. Dogecoin (DOGE) odnotował podobne wyniki na początku roku. Cardano (ADA), kolejna modna moneta, szczególnie w okresie poprzedzającym wprowadzenie inteligentnych kontraktów i hard forka Alonzo, również odnotowała gwałtowny wzrost.

PrimeXBT reaguje na zapotrzebowanie rynku, wprowadzając na giełdę siedem nowych altcoinów

Z uwagą zwróconą w kierunku tych altcoinów i traderami, którzy spieniężają swoje Bitcoiny i Ethery w celu zakupu altcoinów, PrimeXBT odpowiedział na rosnące zapotrzebowanie rynku i wprowadził siedem nowych kryptowalut do obrotu.

Dołączając do już długiej listy ponad 60 instrumentów handlowych, w tym walut, towarów, indeksów giełdiwych giełdowe i innych, wśród nowych altcoinów pojawiają się: Solana, Polkadot, Cardano, Dogecoin, Uniswap, Chainlink i XRP. Każdy z wymienionych altcoinów notowany jest w stosunku do USD, z wybranymi parami dostępnymi do handlu w stosunku do BTC.

invest

Dlaczego dodanie SOL, DOT, DOGE, ADA i innych ma znaczenie?

Traderzy, którzy już korzystają z profesjonalnych narzędzi handlowych PrimeXBT, wbudowanego oprogramowania do tworzenia wykresów, możliwości dostępu do rynków tradycyjnych i kryptowalutowych z jednego konta, spersonalizowanej obsługi z dedykowanymi menedżerami kont, najwyższego poziomu ochrony aktywów, zaawansowanych typów zleceń i modułu Covesting copy trading, mogą od teraz handlować syntetycznymi kontraktami na SOL, DOT, LINK, ADA, DOGE, UNI i XRP.

Inwestorzy nie muszą już żonglować wieloma platformami, aby uzyskać dostęp do wszystkich najbardziej zyskownych transakcji na rynku. Z PrimeXBT, wszystkie te aktywa i wiele więcej są dostępne w jednym miejscu

Co więcej, PrimeXBT jest autorską platformą dla modułu Covesting copy trading. Uzyskując dostęp do tych nowych par handlowych i aktywów kryptowalutowych, menedżerowie strategii mogą teraz wycisnąć jeszcze więcej ROI i całkowitych zysków z rynków. Te narzędzia to tylko niektóre z wielu stałych innowacji, z których znany jest PrimeXBT, który wkrótce doda nowy system Covesting Yield Accounts – narzędzie generujące APY, które łączy użytkowników PrimeXBT z najlepszymi protokołami DeFi.

Zgodnie z oficjalnym wpisem na blogu firmy, nowe aktywa są już dostępne, więc w przeciwieństwie do Yield Accounts, nie trzeba czekać, aby uzyskać dostęp do najnowszych altcoinów za pomocą zaawansowanej, wielokrotnie nagradzanej platformy transakcyjnej PrimeXBT.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here