Naga MarketsPrimeBit Games wyda grę “Magic Nations” na telefony komórkowe dla systemu Android na 2 sierpnia, a iOS – na 16 sierpnia br., podała spółka. Równocześnie z premierą studio rozpocznie kampanię marketingową, której budżet wyniesie ok. 0,6 mln zł. W efekcie notowane na NewConnect akcje spółki zyskują we wtorek 2,5%.


PrimeBit Games kończy prace nad portingiem

“Powoli kończymy prace nad portingem ‘Magic Nations’ na platformy mobilne, w tym tygodniu ruszymy z beta testami dla pierwszych użytkowników. Magic Nations jest zaprojektowane w ten sposób, że gracz może korzystać z gry na każdej z platform, nie tracąc jednocześnie postępu zapisanego na innym urządzeniu. Spodziewamy się, że dodanie kolejnego urządzenia znacząco przełoży się na wyniki osiągane z gry” – powiedział prezes Michał Ręczkowicz, cytowany w komunikacie.

Spółka spodziewa się osiągnąć średnią marżę na użytkownika na poziomie 6 zł.

“Obecnie koszt pozyskania użytkownika w Magic Nations kształtuje się w okolicy 1 zł. Już dziś użytkownik zwraca się kilkukrotnie w ciągu kilku miesięcy od zainstalowania tytułu. Spodziewamy się przekroczenia progu 1 mln unikalnych użytkowników do końca roku” – wskazał prezes.

Te artykuły również Cię zainteresują

“Magic Nations” to multiplatformowa, strategiczna karcianka, osadzona w świecie fantasy. Świat gry zamieszkuje sześć ras, z których każdej nadano inną charakterystykę.

PrimeBit Games to notowany na New Connect deweloper gier.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here