Naga Markets
Podstawowa działalność Grupy polega na leasingu samochodów i świadczeniu usług CFM.

pcm w1

Wykres tygodniowy pokazuje, że od listopada ubiegłego roku, mamy do czynienia z wyraźnym trendem spadkowym. Dokładnie respektowane są krawędzie kanału o tym samym nachyleniu. Aktualnie testowana jest dolna krawędź, aczkolwiek na dzień dzisiejszy nie widać reakcji kupujących. Warto także zauważyć, że cena znajduje się już pod strefą wsparcia okolic 40 zł, aczkolwiek dość krótki okres notowań tej spółki powinien skłaniać do zachowania dystansu do analizy technicznej.

pcm d1

[pullquote]Sprzedawaj i kupuj – zarabiaj nie tylko na wzrostach akcji polskich spółek. Teraz to możliwe![/pullquote]

Spojrzenie przez pryzmat świec dzienny także nie wygląda najlepiej. Mamy trend spadkowy, a test dolnej krawędzi daje tylko nadzieję na potencjalne odbicie. Nie można go wykluczyć, tym bardziej, że po wczorajszej sesji mamy do czynienia ze świecą pin bar czyli potencjalnym sygnałem końca spadków. Skłaniałbym się jednak do strategii wg której, wybicie poniedziałkowego minimum czyli świecy naruszającej kanał, może oznaczać wzmocnienie trendu spadkowego i dalsze spadki nawet na obszar historycznych dołków czyli okolic 34 – 35 zł. Wydaje się więc, że sytuacja jest „podbramkowa” i kluczowe znaczenie może mieć właśnie wczorajsza świeca. Poprzednia analiza spółki miała miejsce 26 czerwca.

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here