Naga Marketsprime bit gamesNotowany na rynku NewConnect wydawca gier PrimeBit Games notuje bardzo mocną sesję. Akcje spółki od poranka drożeją o niemal 25% przy bardzo wysokich obrotach. Kurs jest obecnie na najwyższych poziomach od końca lutego. Dynamika odbicia może sugerować kontynuację wzrostów, tym bardziej, że cały sektor gamingowy utrzymuje bardzo mocną formę.

  • Akcje Prime Bit Games drożeją dzisiaj o 25% przy mocnych obrotach
  • Powodem zwyżki ustalenie daty premiery nowej gry
  • Wykres sugeruje zwyżkę do 1,35 zł

Znamy datę premiery nowej gry

Powodem odbicia były dzisiejsze informacje o wyznaczeniu daty premiery gry “Cave Man Chuck” na platformy Windows Store (PC) oraz Xbox One na 23 kwietnia. Wydaje się więc, że jest pod co grać i co wyceniać i do momentu debiutu dobry sentyment do spółki może się utrzymać.

Te artykuły również Cię zainteresują

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj więcej o debiucie gry: PrimeBit Games: Gra ‘Cave Man Chuck’ zadebiutuje m.in. na Xbox One 23 kwietnia

Kurs Prime Bit Games w kierunku 1,35 zł

Spoglądając na notowania, sytuacja robi się coraz bardziej optymistyczna. Kurs startuje bowiem z historycznego dna notowań, rosną obroty w czasie odbicia, a jego dynamika jest bardzo duża. Przebite zostały poprzednie maksima i poziom psychologicznego oporu 1 zł. Jest też “pod co grać”, a więc wydaje się, że przy odrobinie szczęścia kurs powinien zmierzać o strefy oporu w rejonie 1,35 zł.

prime bit games

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here