Naga MarketsSerdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z analizą wielointerwałową w formie wideo głównych par walutowych – EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCHF – przygotowaną dla Comparic.pl przez portal tylkopriceaction.pl.

“W dniu dzisiejszym proponuję eksperymentalną wersję analizy wideo. Polega na wcześniejszym przygotowaniu wykresów wraz z dodaniem opisu, a nagranie (a więc słowna interpretacja ceny), następuje później. Dodatkowo udostępniam zapis wykresów w formacie pdf. Jestem zdania, że ta forma (choć wymaga większego nakładu czasu), pozwala na bardziej precyzyjną diagnostykę rynku i prostszą weryfikację analiz. Kluczowa jest jednak Państwa opinia. Proszę więc o uwagi i sugestie” – komentuje Z. Wieczorek.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wszystkie analizy Zbigniewa Wieczorka można śledzić pod tagiem tylko price action. Subskrybuj kanał Comparic na YouTube, aby być na bieżąco z najnowszymi materiałami wideo.

Zbigniew Wieczorek zaprasza również na webinar o Price Action, który będzie miał miejsce już 16 maja o godzinie 20:00. Liczba miejsc ograniczona – zapisz się teraz! Jednocześnie autor zaprasza wszystkich Czytelników do udziału w XTB Trading Masterclass, gdzie będzie jednym z prelegentów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here