Naga MarketsJuż dziś o godzinie 18:00 masz niepowtarzalną okazję poznać, w jaki sposób analizować “goły wykres cenowy”. Price Action ma na celu odpowiedzieć na pytanie: “Kto ma przewagę na rynku?” i dołączyć do zyskownej strony. 


Rozpoczynając swoją przygodę z tradingiem bardzo często szukamy okazji tradingowych za pomocą różnych narzędzi. Często korzystamy z całej gamy wskaźników i oscylatorów, co z jednej strony budzi w nas poczucie, że jesteśmy coraz bliżej znalezienia “doskonałej strategii”, z drugiej zaś budzi w nas obawy związane faktem, że wskaźniki generują sprzeczne sygnały. W pewnym momencie, trader albo zaczyna duplikować liczbę wskaźników na wykresie, by móc uzyskać “pewność” co do sygnału, bądź porzuca całkowicie trading, wnioskując, iż rynek jest jedną wielką zagadką. Problem z duplikowaniem wskaźników polega na tym, że w pewnym momencie trader ma zbyt wiele informacji, z których nic nie wynika.

Co jeśli inwestor mógłby dojść do wniosku, że do określenia kto zdobywa przewagę na rynku potrzebuje jedynie samego wykresu, bez zbędnych oscylatorów, czy wskaźników?

Dowiedz się tego już dziś biorąc udział w szkoleniu “Price Action w praktyce”

Zapisz się już dziśtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPre-Market: Publikacje spółek na głównym parkiecie. DAX i Nasdaq przed sesją USA
Następny artykułKtóra giełda kryptowalut dominuje na rynku? Bitcoin (BTC) w cold walletach daje odpowiedź
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here