Naga MarketsPodstawowe pytanie jakie sobie zadajemy handlując na rynku Forex to – czy dany instrument finansowy będzie rósł czy może będzie spadać? i w zasadzie odpowiedź na to pytanie to wszystko co nam potrzeba. Price Action w połączeniu z MACD w niektórych sytuacjach może pomóc nam tą odpowiedź znaleźć. W trakcie wykładu pokażę dwa sposoby wykorzystania tego oscylatora i przedstawię strategię opartą na zasadach Price Action i tym wskaźniku.

Portal Comparic.pl razem z Brokerem XM mają przyjemność zaprosić Państwa na specjalny webinar nt. Strategii Price Action . Spotkanie odbędzie się we wtorek (20 października 2020 roku) o godzinie 20:00 i będzie prowadzone przez Dariusza Dargo.

Podczas spotkania zostanie przedstawiona kompletna strategia oparta na formacjach świecowych Price Action i wskaźnika MACD:

  • Co to jest MACD i jak powstaje histogram?
  • 2 sposoby wykorzystania MACD max i min, dywergencje
  • Krótkie wprowadzenie do formacji Inside Bar i Outside Bar
  • Przykłady analizy na wykresach live

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Zachęcam również do zapoznania się z artykułem dotyczącym tematu jaki będzie poruszony w moim webinarze zamieszczonym na naszym portalu:” Trading z wykorzystaniem PA+MACD, czyli jak zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here