Naga Marketsnapis webinar nad głową mężczyznyPodstawowe pytanie jakie sobie zadajemy handlując na rynku Forex to – czy dany instrument finansowy będzie rósł czy może będzie spadać? i w zasadzie odpowiedź na to pytanie to wszystko co nam potrzeba. Price Action w połączeniu z MACD w niektórych sytuacjach może pomóc nam tą odpowiedź znaleźć. W trakcie wykładu pokażę dwa sposoby wykorzystania tego oscylatora i przedstawię strategię opartą na zasadach Price Action i tym wskaźniku.

  • Portal Comparic.pl razem z Brokerem XM mają przyjemność zaprosić Państwa na specjalny webinar nt. Strategii Price Action.
  • Spotkanie odbędzie się we wtorek (19 października 2021 r.) o godzinie 20:00, a jego gospodarzem będzie Dariusz Dargo
  • Zapisane osoby otrzymają dostęp do nagrania

Weź udział w webinarze Comparic.pl i XM

Podczas spotkania zostanie przedstawiona kompletna strategia oparta na formacjach świecowych Price Action i wskaźnika MACD:  • Co to jest MACD i jak powstaje histogram?
  • 2 sposoby wykorzystania MACD max i min, dywergencje
  • Krótkie wprowadzenie do formacji Inside Bar i Outside Bar
  • Przykłady analizy na wykresach live

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Zachęcamy również do zapoznania się z artykułem dotyczącym tematu jaki będzie poruszony podczas webinaru: “Trading z wykorzystaniem PA+MACD, czyli jak zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej”Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

1 KOMENTARZ

  1. Niestety kolejny raz brak możliwości udziału w webinarze. Po zarejestrowaniu nic więcej się nie dzieje. Czy to polega tylko na wyłudzaniu danych?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here