Naga Markets

napis webinar nad głową mężczyznyPodstawowe pytanie jakie sobie zadajemy handlując na rynku Forex to – czy dany instrument finansowy będzie rósł czy może będzie spadać? i w zasadzie odpowiedź na to pytanie to wszystko co nam potrzeba. Price Action w połączeniu z MACD w niektórych sytuacjach może pomóc nam tą odpowiedź znaleźć. W trakcie wykładu pokażę dwa sposoby wykorzystania tego oscylatora i przedstawię strategię opartą na zasadach Price Action i tym wskaźniku.

  • Portal Comparic.pl razem z Brokerem XM mają przyjemność zaprosić Państwa na specjalny webinar nt. Strategii Price Action.
  • Spotkanie odbędzie się w poniedziałek (1 sierpnia 2022 r.) o godzinie 20:00, a jego gospodarzem będzie Dariusz Dargo
  • Zapisane osoby otrzymają dostęp do nagrania

Weź udział w webinarze Comparic.pl i XM

Podczas spotkania zostanie przedstawiona kompletna strategia oparta na formacjach świecowych Price Action i wskaźnika MACD:

  • Co to jest MACD i jak powstaje histogram?
  • 2 sposoby wykorzystania MACD max i min, dywergencje
  • Krótkie wprowadzenie do formacji Inside Bar i Outside Bar
  • Przykłady analizy na wykresach live

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Zachęcamy również do zapoznania się z artykułem dotyczącym tematu jaki będzie poruszony podczas webinaru: “Trading z wykorzystaniem PA+MACD, czyli jak zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej”Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułNotowania pszenicy pod presją podaży. Wznowienie eksportu zbóż z portu w Odessie
Następny artykułKryptowaluty pokazały siłę w ubiegłym tygodniu. Czy to już odwrócenie trendu?
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here