Naga MarketsProponuję ponowny namysł nad rynkiem AUDUSD z wykorzystaniem analizy wielointerwałowej.

Z jednej strony mamy tu cenną, lecz pewnie irytującą lekcję, jak długotrwałe bywają konsolidacje, a po drugie i najważniejsze – intencją jest przekaz, iż cena testuje ważny, wewnętrzny poziom odniesienia, w zależności od interwału myślimy o strefie 0.7400-0.7370.

Wynik starcia należy uznać za otwarty, więc zwolennicy obu opcji znajdą silne argumenty. Waga konfliktu zdaje się sugerować, że rynek AUDUSD prawdopodobnie dojrzewa do większego ruchu.

Zwolennicy pozycji długich z pewnością dostrzegą popytowe świece pin bar (wykres tygodniowy) i na nich być może zbudują swoją grę, natomiast posiadacze pozycji krótkich mogą wskazać na silne odpowiedzi podaży w rejonie oporów (zarówno na wykresie dziennym, jak h4).

Czasem funkcją analizy jest wyłącznie ogólna diagnoza rynkowego sporu, bez wskazywania potencjalnego zwycięzcy. Niech sama cena wskaże kierunek i tak chyba można rozumieć price action.

Plik PDF z wykresami dostępny pod linkiem

Wszystkie materiały można śledzić pod tagiem tylko price action. Subskrybuj kanał Comparic na YouTube, aby być na bieżąco z najnowszymi materiałami wideo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here