Naga MarketsPrice Action: Przegląd potencjalnych okazji handlowych na 2020 rok - darmowy webinarPortal Comparic.pl razem z Brokerem Royal mają przyjemność zaprosić Cię na webinar, podczas którego przyjrzymy się potencjalnym okazjom handlowym w 2020 roku. Dominować będzie analiza czystej akcji cenowej tzw. price action. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 19 grudnia 2019 r. o godzinie 20:00, a jego gospodarzem będzie Krzysztof Wiwatowski.


Price action w 2020 roku

Obecny rok dobiega końca, a zatem można dokonać podsumowania tego, co działo się na jego przestrzeni. Pozwala nam to także zaplanować potencjalne scenariusze na kolejny rok. W tym celu posłużymy się analizą czystej akcji cenowej, znanej jako price action.

Na webinarze poznasz podstawowe zagadnienia dotyczące price action, a mianowicie metody wyznaczania trendu, określanie poziomów wsparcia i oporu, znajdowanie setupów (formacji świecowych oraz klasycznych formacji wykresów). Zbieg tych wszystkich elementów (konfluencja) pozwala na stworzenie scenariusza tradingowego, który następnie zostanie rozegrany. Tym właśnie zajmiemy się podczas spotkania.

Skupimy się głównie na rynku Forex, gdzie przyjrzymy się kursom wymiany najważniejszych par walutowych, a mianowicie: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCHF, AUDUSD, NZDUSD, USDCAD. Pod uwagę będą jednak brane także pary krzyżowe, tzw. crossy.

Oprócz sytuacji technicznej na wyżej wymienionych walorach, dokonamy podsumowania, tego, co wywierało największy wpływ na waluty w 2019 roku. Określimy także, jakie kluczowe wydarzenia / czynniki mogą kształtować kursy walut w roku 2020.

Kiedy i gdzie?

Webinar odbędzie się we czwartek (19 grudnia 2019 roku) o godzinie 20:00, a gospodarzem spotkania będzie Krzysztof Wiwatowski. Poniżej znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do strony, na której możesz się zarejestrować. Ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona, natomiast każda zarejestrowana* osoba otrzyma nagranie wideo.

Zapisz mnie!

* jeśli przy rejestracji pojawił się komunikat “Twój adres znajduje się już w bazie danych”, otrzymasz maila z linkiem do pokoju webinarowego w dniu jego przeprowadzenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here