Naga MarketsPrice Action jest jednym z najpopularniejszych systemów analizy rynku oraz generowania sygnałów transakcyjnych. Podstawą całego podejścia jest tzw. naked trading, który skupia się na handlu w oparciu o informacje płynące bezpośrednio z wykresu. Rozpoczynając przygodę z tradingiem w naturalny sposób szukamy “właściwego” sposobu, jak otwierać i zamykać pozycje.

Kiedy zgłębimy już podstawy analizy technicznej, wychodzimy z założenia, że sami stworzymy strategię opartą o konkretne wskaźniki, czy oscylatory. Po kilku próbach dochodzimy do wniosku, że warto dołączyć kilka dodatkowych narzędzi, w celu zwiększenia „siły” poszczególnego sygnału. Bardzo szybko jednak możemy wyjść z założenia, że nadmiar wskaźników generuje sprzeczne sygnały, wpędzając nas w paraliż decyzyjny. W takim momencie nasze oczy mogą się zwrócić w stronę samego wykresu ceny oraz szukania za jego pomocą sygnałów transakcyjnych.

Już 6 grudnia o godzinie odbędzie się webinar Comparic p.t.: Price Action dla początkujących. Z tego szkolenia dowiesz się:

  • Czym jest Price Action?
  • Jak analizować trend?
  • Jak lokalizować wsparcie oraz opór?
  • Jakie formacje generują określone sygnały transakcyjne?

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here