Naga MarketsWczoraj otwarta została jedna pozycja na GBP/CAD. Niestety dość szybko zakończyła się Stop Lossem. Były jeszcze 2 sygnały, które oczywiście opiszę, ale ja je niestety przegapiłem. Za dużo przygotowań do jutrzejszego seminarium 😉 Do przejrzenia i wybrania najciekawszych przykładów mam screeny z analiz oraz pozycji robione od poprzedniego spotkania, czyli od czerwca. Daje to średnio 5 dziennie x około 70 dni = 350 przykładów + screeny z otwierania pozycji. Troszkę się tego nazbierało, ale mam nadzieję że duża ilość praktycznych przykładów będzie dla Państwa pomocna i wartościowa.

Dzisiaj najważniejsze dane w miesiące, czyli NFP – bezrobocie w sektorze pozarolniczym z USA. Proszę uważać przed 14:30.

AUD/JPY:

Tutaj co prawda pozycję mam otwartą i short od 18 września zarabia, ale pojawił się wczoraj kolejny sygnał sprzedaży. Tym razem na lokalnym oporze bardzo ładna świeca pin bar. Gdybym nie miał tutaj zlecenia to ustawiałbym sell limit na 50% tej świecy zwracając jednak szczególną uwagę, żeby pozycja została zamknięta w 50% i zabezpieczona przed dojściem do ostatnich minimów.

AUDJPYDaily 2 października 2015

GBP/AUD:

Sygnał kupna również na Funcie do Dolara australijskiego. Świeca dzienna to świeca pin bar, która powstała niemal idealnie na wsparciu. Trend jest wzrostowy dlatego warto rozważyć zagrywanie longów na 50% jej zniesienia. TP to około 500 pips, a SL 120.

Można też przejść na niższy okres czasowy i tam szukać wejścia z mniejszym stop lossem.

GBPAUDDaily 2 października 2015

GBP/CAD:

A oto wspomniany Stop Loss z wczoraj. wygląda na to że pospieszyłem się z otwieraniem tej pozycji. Cały czas jednak będę obserwował zachowanie ceny, ale raczej będę starał się wchodzić z wykresu D1 (wczoraj otwarcie nastąpiło z H4).

GBPCADDaily 2 października 2015

GBP/USD:

Kabel pozostaje zamknięty między dwoma dość bliskimi poziomami. Na razie nie widzę możliwości otwierania pozycji tutaj, trzeba poczekać na wybicie w dół, które jest zdecydowanie bardziej prawdopodobne.

GBPUSDDaily 2 października 2015

NZD/USD:

Wczoraj pojawił się przegapiony przeze mnie sygnał. Bardzo ładna świeca pin bar idealnie na oporze, kolejna przetestowała ją w 50% i nastąpił spadek. Teraz nie będę szukał już wejścia ponieważ dane są zbyt blisko.

NZDUSDH4 2 października 2015

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINKConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here