Naga MarketsCrypto Flash to codzienny, poranny program Tokeneo emitowany na antenie Comparic24.TV, w którym podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ze świata kryptowalut. W tym momencie najgorętszym tematem pozostaje kwestia ataku hackerskiego na giełdę Binance, w związku z którym przedsiębiorstwo utraciło 7 tysięcy Bitcoinów o wartości około 40 milionów dolarów.


Binance traci środki, prezes TRON gotowy pospieszyć z pomocą

We wpisie na stronie internetowej Binance, dyrektor generalny firmy Changpeng Zhao (CZ) stwierdza, że ​​bitcoiny zostały wypłacone z gorących portfeli, które zawierają jednak tylko 2% posiadanych przez giełdę bitcoinów. Zhao twierdzi, że pozostałe portfele należące do Binance pozostają bez zmian.

Te artykuły również Cię zainteresują
Binance uspokaja też, że pokryje straty ze swojego Bezpiecznego Funduszu Aktywów dla Użytkowników (SAFU). Giełda utworzyła fundusz w lipcu 2018 r. jako rodzaj ubezpieczenia na tego typu sytuację jak ta wczorajsza. Binance przeznacza 10% swoich całkowitych opłat handlowych na finansowanie SAFU.

Na Twitterze do dyskusji dołączył się również Justin Sun, prezes przedsiębiorstwa TRON emitującego własną kryptowalutę. Stwierdził, że w celu wsparcia Binance jest gotowy osobiście zdeponować USDT o wartości 7 tysięcy BTC w celu zakupu kryptowalut takich jak BNB, BTC oraz TRX.

Więcej na temat najnowszych wydarzeń kryptowalutowych w porannym programie Tokeneo na antenie Comparic24.tv. Śledź nas codziennie o godzinie 07:45!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here