Naga Markets

Już w najbliższą środę, 30 listopada 2022 roku, o godzinie 18:00, gościem Marcina Wenusa na antenie Comparic.tv będzie prezes spółki gamingowej RedDeer.Games, Michał Lisiecki. Zapraszamy serdecznie do udziału w czacie inwestorskim na żywo oraz do zadawania pytań.

RedDeer.Games rozpoczęło swoje „tournée”

RedDeer.Games zaplanowało cykl spotkań z inwestorami w Warszawie oraz w wybranych miastach Europy w okresie od października br. do końca marca 2023 r., podała spółka. RedDeer.Games zaoferuje łącznie 700 nowych udziałów, tj. 15% w podwyższonym kapitale zakładowym.

W wyniku przeprowadzonych przez założycieli studia dotychczasowych rund inwestycyjnych: “F&F”, “Seed” oraz “Pre-A”, spółka pozyskała kilkunastu wspólników, którzy łącznie objęli 887 udziałów, tj. 18,95% jej kapitału, podano także.

Partnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku.

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

RedDeer.Games to niezależne studio deweloperskie, prowadzące działalność operacyjną na rynku gier od IV kw. 2019 r. Spółka jest producentem, a także wydawcą indie games własnych oraz tytułów innych producentów.

Bossa


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułKurs S&P 500 na poziomie 3800 do końca 2023 r. – prognozuje Societe Generale
Następny artykułRopa naftowa rośnie 3. dzień za sprawą OPEC+. Contango na Brent i WTI
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.