Naga MarketsPrezes Della, Michael Dell, nie jest sympatykiem bitcoina
Prezes Della, Michael Dell

Michael Dell, założyciel i dyrektor generalny Dell Technologies, jak sam twierdzi nie dał się porwać szałowi wokół bitcoina (BTC) oraz innych kryptowalut. W obszernym wywiadzie z DealBook, amerykański biznesmen z majątkiem o szacowanej wartości netto 53,3 miliarda dolarów powiedział, że nie zamierza zagłębiać się w ten rynek.

  • Wywiad nie poruszał głębiej zagadnienia kryptowalut, a Dellowi zadano tylko jedno krótkie pytanie na temat tego co sądzi o bitcoinie
  • Jego zdaniem nie jest on warty uwagi, technologia blockchain cały czas pozostaje jednak niedoceniona
  • Partnerem artykułu jest Interactive Brokers, sprawdź ofertę już teraz

Nie dla bitcoina, tak dla blockchain

Dell nie jest sympatykiem kryptowalut uważa jednak, że blockchain, technologia będąca podstawą Bitcoina, jest cały czas „niedoceniana”:– Myślę, że blockchain jest prawdopodobnie niedoceniany. Jeżeli chodzi natomiast o samego bitcoina (BTC) to pozwolę sobie spasować – komentował.

Jak na ironię, Dell stał się jedną z pierwszych dużych firm, które zaczęły akceptować bitcoina jako formę płatności już w lipcu 2014 roku. W lutym 2015 roku rozszerzył opcję płatności na arenie międzynarodowej. W październiku 2017 roku Dell porzucił wsparcie dla BTC ze względu na „niski popyt”.

Przenieś swój trading na kolejny poziom razem z brokerem Interactive Brokers. Skorzystaj z oferty inwestowania w kontrakty futures:

CHCĘ INWESTOWAĆ Z INTERACTIVE BROKERS

Sponsorem publikacji jest Interactive Brokers CE. Spółka Interactive Brokers Central Europe Zrt. (IBCE) jest regulowana przez MNB. IBCE nie ponosi odpowiedzialności za treść tego artykułu. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Klienci powinni zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed inwestowaniem.

invest


Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here