Naga MarketsJak już pisaliśmy wcześniej, Bank Kanady zdecydował się pozostawić stopy procentowe na niezmienionym poziomie. Chwilę po ogłoszeniu decyzji miało miejsce krótkotrwałe umocnienie loonie. Nie trwało ono jednak zbyt długo, gdyż słowa prezesa BoC -Stephena Poloza w trakcie sesji Q&A poskutkowały osłabieniem dolara kanadyjskiego w stosunku do greenbacka.

Obecnie na parze walutowej USDCAD odnotowujemy zatem pionowy wzrost w kierunku przełamanej linii trendu wzrostowego, prowadzonej od maja ubiegłego roku. Linia ta stanowi teraz opór i jeśli cena do niej dotrze, będzie to równoznaczne z drugim już testem od czasu jej przełamania. Ponadto diagonalna linia oporu zbiega się z horyzontalnym poziomem obrony w pobliżu 1.3188, co dodatkowo wzmacnia jej wymowę.

Jeśli dojdzie do odbicia od opisanych wyżej oporów, cena uwięziona będzie w konsolidacji i może kierować się do szerokiego obszaru wsparcia między 1.3053 – 1.3000.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!

1801-usdcad


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here